وحید فروغی، معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک:

آبنمای میدان ورزشگاه تختی كهریزك آماده رونمایی است

در راستای تلطیف فضا و زیباسازی منظر شهری آبنمایی برگرفته از مفاهیم طبیعت به قطر 6 متر و ارتفاع 4 متر در میدان ورزشگاه تختی، نصب شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ وحید فروغی از رونمایی از آبنمای میدان ورزشگاه تختی کهریزک خبر داد و گفت: به منظور زیباسازی فضای دیداری شهر، آبنمای میدان ورزشگاه تختی نصب و راه اندازی شد.

وی در تکمیل این خبر افزود: میدان ورزشگاه تختی با هدف ایجاد انضباط ترافیکی مقابل مجموعه ورزشی تختی کهریزک احداث شد که در راستای تلطیف فضا و زیباسازی منظر شهری آبنمایی برگرفته از مفاهیم طبیعت به قطر 6 متر و ارتفاع 4 متر در این میدان تازه ساخت، نصب شد.

معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک افزود: پس از تکمیل آبنما، المان شهری متناسب با فضای محله در این میدان نصب شد و هم اکنون عملیات نصب پایه های چراغ روشنایی جهت زیباسازی و تامین روشنایی محیط  درحال اجرا و روبه اتمام است.

فروغی با اشاره به سایر طرح های زیباسازی حوزه خدمات شهری گفت: درحال حاضر سه میدان کوچک محلی در مناطق مسکونی تازه تاسیس کهریزک احداث شده است که باتوجه به برنامه ریزی های انجام شده ساخت و تجهیز اولین میدان محلی در مجاورت ورزشگاه تختی در بازه زمانی کوتاهی به اجرا درآمد و زیباسازی سایر میادین نیزبا هدف زیباسازی و هویت بخشی به محلات شهر در اولویت برنامه های معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک قرار دارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *