مسئول آتش نشانی باقرشهر؛

آتش سوزی بزرگ کارگاه پلاستیک سازی در گلحصار

پس از اعزام نیروها به محل و ارزیابی وخامت حادثه نیروهای بیشتر در محل حاضر شدند و پس از گذشت عملیات اتفاع حریق به علت وسعت حریق به آتش نشانی تهران اعلام نیاز شد تا نیروهای بیشتری به محل حادثه اعزام شوند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ رضایی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ساعت 9 شب خبر آتش‌سوزی کارگاه پلاستیک سازی در گلحصار به ایستگاه آتش نشانی اعلام شد و پس از اعلام خبر نیروها به سرعت به محل حادثه اعزام شدند.

مسئول آتش نشانی باقرشهر گفت: پس از اعزام نیروها به محل و ارزیابی وخامت حادثه نیروهای بیشتر در محل حاضر شدند و پس از گذشت عملیات اتفاع حریق به علت وسعت حریق به آتش نشانی تهران اعلام نیاز شد تا نیروهای بیشتری به محل حادثه اعزام شوند.

رضایی در خصوص علت حادثه گفت: این حادثه به علت سهل انگاری در نیم طبقه این انبار صد متری که محل انبار کارتن و لوازم‌های دیگر بود که ظاهرا به علت اتصال برق اتفاق افتاد، که حضور به موقع نیروهای آتش نشانی از سرایت آتش به انبارهای مجاور جلوگیری شد.

مسئول آتش نشانی باقرشهر گفت: در این حادثه 9 دستگاه خودرو آتش نشانی از باقرشهر و چهار دستگاه خودرو کمکی از تهران به محل اعزام شدند که خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت و محل پس از اتفاع و ایمن سازی ساختمان به ایستگاه آتش نشانی برگشتند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *