آماده باش نیروهای شهرداری باقرشهر

آماده باش شهرداری باقرشهر و مدیریت بحران در زمان بارندگی

شهردار باقرشهر آمادگی واحد مدیریت بحران و خدمات شهری را برای مقابله با آب و هوای احتمالی اعلام کرد و از آماده باش این نیروها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، با شروع آبان ماه و بارش های پاییزی، شهردار باقرشهر آمادگی واحد مدیریت بحران و خدمات شهری را برای مقابله با آب و هوای احتمالی اعلام کرد و از آماده باش این نیروها خبر داد.

وی افزود: تمهیدات لازم برای مدیریت شرایط احتمالی اندیشیده شده و امکانات و نیروهای مورد نظر برای شرایط اضطراری آماده باش هستند.

علیرضا ناصری پور ادامه داد: برای جلوگیری از آب گرفتگی معابر و رفع مشکلات و موانع در هنگام بارندگی تدابیر و دستورات لازم برای واحدها، اکیپ‌های خدماتی و عملیاتی صادر شده است.

وی در پایان اظهار داشت: در راستای افزایش ایمنی و آرامش بیشتر، تسهیل در عبور و مرور، پاکیزگی شهر و پیشگیری از آبگرفتگی در محورها به ویژه در زمان بارندگی، نیروهای ما به صورت شبانه روزی در حال لایروبی انهار و کانال ها و جمع آوری زباله و ضایعات هستند.

امیدواریم با تلاش ها و پیگیری های صورت گرفته مشکل جدی برای شهروندان پیش نیامده و خدمت رسانی به شهروندان فهیم باقرشهری به خوبی صورت پذیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *