در باقرشهر برگزار شد؛

آیین تجلیل از خانواده شهدای ورزشکار در زورخانه سید الکریم باقرشهر

همزمان با هفته تربیت بدنی و به همت اداره ورزش و جوانان باقرشهر، شهرداری باقرشهر و هئیت باستانی طی مراسم باشکوهی از هفت خانواده شهید باقرشهری در زورخانه سیدالکریم باقرشهر تجلیل بعمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، همزمان با هفته تربیت بدنی و به همت اداره ورزش و جوانان باقرشهر، شهرداری باقرشهر و هئیت باستانی طی مراسم باشکوهی از هفت خانواده شهید باقرشهری در زورخانه سیدالکریم باقرشهر تجلیل بعمل آمد.
در این مراسم ایرج اسدی فرمانده بسیج باقرشهر، مجتبی پرک رئیس شورای اسلامی شهر باقرشهر به همراه اعضای شورای اسلامی، سید عباس عبداللهی رئیس اداره ورزش و جوانان باقرشهر و علیرضا باشتنی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای باقرشهر، پیشکسوتان، قهرمانان و ورزشکاران و خانواده معزز شهدا و جانبازان شرکت داشتند.

همچنین تیم زورخانه شهرداری باقرشهر به اجرای ورزش ولایی پرداخت و سپس علیرضا باشتنی رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای باقرشهر ضمن تشکر از حضور میهمانان، و بیان ایثار و فداکاری هایی طی هشت سال دفاع مقدس، از خانواده شهدای ورزشکار باقرشهر تقدیر کرد و در پایان از خانواده شهدای ورزشکار باقرشهر توسط مسوولان حاظر در مراسم با اهدای لوح و هدایای نفیس تجلیل بعمل آمد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *