×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

ابطال صندوق شماره ۱۷ انتخابات باقرشهر از سوی هیئت مرکزی نظارت

محمد محمودی شاه نشین رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با اشاره به آخرین نتایج انتخابات باقرشهر گفت: بعد از اعلام نتایج انتخابات این شهر مشخص شد که تنها یک رای میان نفر هفتم و هشتم اختلاف وجود دارد.

وی ادامه داد: نفر هشتم نسبت به این موضوع اعتراض کرد که بعد از بررسی فرمانداری چهار رای اختلاف با نفر هفتم اعلام شد لذا این بار نفر هفتم به هیئت نظارت استان تهران شکایت کرد.

محمودی شاه نشین تصریح کرد: هیئت نظارت استان بعد از بررسی نتایج انتخابات براساس یک سری مدارک متوجه می شود که با وجود برگزاری انتخابات به صورت الکترونیکی اما در صندوق شماره ۱۷ انتخابات به صورت دستی انجام شده و در کنار آن هم با وجود برخی شواهد خرید و فروش رأی هم در این صندوق اثبات شد لذا به دلیل این تخلفات هیئت نظارت استان پیشنهاد ابطال را تایید می کند.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها تاکید کرد: هیئت نظارت استان جهت تأیید نهایی این رای آن را به هیئت مرکزی ارسال می کند که ما در مرحله اول مستندات استان را برای ابطال این صندوق کافی ندانستیم براین اساس بنا به درخواست فرماندار باقرشهر مهلتی به وی داده شد تا مدارک بیشتری در این مورد ارائه کند.

وی بیان داشت: فرماندار بعد از پایان مهلت، مدارکی را از سوی دستگاه های امنیتی و قضایی به هیئت مرکزی نظارت ارائه کرد و در جلسه نهایی این هیئت دستور ابطال صندوق شماره ۱۷ و تجمیع مابقی صندوق ها را صادر کرد.

محمودی شاه نشین خاطرنشان کرد: اکنون در جریان نتیجه نهایی و اینکه کدام یک از نفرات هفتم و هشتم بالا رفته نیستم و هیئت اجرایی در فرمانداری باید رأی را تجمیع و اعلام کند اما ظاهرا با ابطال این صندوق اختلاف رأی این دو به حدود ۱۵ می رسد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.