اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت بلوار ورودی روستای قمصر

مجموعه دهیاری و شورای اسلامی روستای قمصر اجرای عملیات زیر سازی و آسفالت بلوار ورودی روستای قمصر را در دستور کار قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر ضمن گرامیداشت چهلمین بهار شکوهمند انقلاب اسلامی ایران و تسلیت به مناسبت ایام سوگواری حضرت فاطمه(س)، گفت: بلوار ورودی روستا بدلیل فرسوده شدن و تخریب آسفالت و زیرسازی در بعضی از مکان های خیابان و اهمیت بالای آن بدلیل اینکه یکی از شاه راه های اصلی روستا محسوب میگردد، مجموعه دهیاری و شورای اسلامی روستا اجرای زیرسازی و آسفالت این خیابان را در دستور کار قرار داد.
دهیار قمصر ادامه داد: پروژه زیرسازی و آسفالت بلوار ورودی روستا یکی از پروژه های عمرانی مهم این روستا بوده که بحمدالله به اتمام رسید.
وی افزود: اقدامات انجام گرفته در اين پروژه شامل:خاک برداری و مخلوط ریزی، زيرسازی و آسفالت با رعایت استانداردهای بین المللی می باشد.
آقاخانی، ضمن تشکر و قدردانی از همراهی و صبر و بردباری اهالی محترم روستای قمصر در زمان اجرای عملیات مذکور، خدمات رسانی به اهالی و تسهیل عبور و مرور را یکی از مهم ترین وظایف دهیاری دانست که در این راستا زیرسازی و آسفالت با مصالح استاندارد از جمله فعالیت های مستمر این دهیاری می باشد.
وي ابراز اميدواری كرد که بتوانيم در سايه تعامل و همدلي و خدمت صادقانه، تلاش های مضاعفی را همچون گذشته براي ايجاد رشد و ترقي اين روستا بوجود آوریم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *