×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

اجرای مطلوب برنامه های پروژه مهر، زمینه ساز نشاط و شادابی مدارس

اولین جلسه ستاد پروژه مهر۹۶ منطقه کهریزک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز ؛پروژه مهر باحضور افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک، عباس عزیزان دبیر ستاد و معاونت آموزش متوسطه این اداره و دیگر اعضاء، اولین جلسه ستاد پروژه مهر ۹۶ منطقه کهریزک در اتاق شورای آموزش و پرورش کهریزک برگزار شد.

افضلی نیا مدیر آموزش و پرورش کهریزک ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه پر برکت رمضان، گفت: اجرای مطلوب برنامه های پروژه مهر، زمینه ساز نشاط و شادابی مدارس می باشد و لذا انتظار می رود اعضای ستاد طبق شیوه نامه اجرایی پروژه مهر، فعالیت ها و برنامه های خود را به نحو مطلوب و کارآمدتری انجام دهند.
وی در ادامه افزود: ایجاد انگیزه و فراهم آوردن فضای با روحیه جهت فراگیری علم و دانش و بروز استعدادهای دانش آموزان از دیگر وظایف و فعالیت های کارگروه های ستاد پروژه مهر می باشد.
وی همچنین اضافه کرد: مسئولان هر کمیته ضمن برگزاری جلسه تخصصی با اعضای کارگروه خود، باید تمام فعالیته ها و برنامه های اجرایی خود را در بازه زمانی مشخص شده همراه با مستندات به دبیر ستاد پروژه مهر اداره و همچنین مسئولان خود در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ارائه دهند.
شایان ذکر است در حاشیه این نشست، اعضای ستاد پروژه مهر۹۶ این اداره پیرامون برنامه ها و فعالیت های پیشنهادی خود به بحث و تبادل نظر پرداختند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.