دهیار قمصر؛

احداث زمین چمن مصنوعی در راستای توسعه زیر ساخت های ورزشی

نگاه ویژه به مسائل فرهنگی و ورزشی می تواند به افزایش ورزش‌های همگانی و در نهایت افزایش نشاط و سرگرمی و علاقمندی جوانان به ورزش و بهسازی میادین ورزشی منجر شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ اسماعیل آقاخانی با بیان اینکه توسعه فضاهای ورزشی نقش ارزنده‌ای در افزایش نشاط و سلامت جامعه دارد، گفت: مجموعه دهیاری قمصر در سال 97 اقدام به احداث زمین چمن مصنوعی به متراژ 600 متر مربع در پارک 14 هزارمتری دلگشا را در دستور کار خود قرار داده تا بتواند روستای قمصر را، گامی دیگر به سوی استانداردهای جهانی در ورزش همگانی، نزدیک ترسازد.

وی در ادامه تصریح کرد: این زمین در ابعاد 22*28 و به مساحت600 متر مربع در ظلع جنوب شرقی پارک 14 هزار متری دلگشا احداث گردیده.

دهیار قمصر با بیان اینکه کیفیت اجرای این پروژه طبق استانداردهای جهانی می باشد، اذعان داشت: استفاده از چمن مصنوعی در زمین‌های ورزشی با توجه به وضعیت اقلیمی و همچنین در مقایسه باهزینه بالای نگهداری چمن طبیعی، بهترین انتخاب تلقی می شود.

وی در پایان هدف از اجرای این پروژه را دسترسی آسان به مکان مناسب ورزشی و توسعه فرهنگ ورزش در بین جوانان دانست و خاطرنشان کرد: نگاه ویژه به مسائل فرهنگی و ورزشی می تواند به افزایش ورزش‌های همگانی و در نهایت افزایش نشاط و سرگرمی و علاقمندی جوانان به ورزش و بهسازی میادین ورزشی منجر شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *