مسئول مجموعه ورزشی بسیج باقرشهر؛

احداث مجموعه استعدادیابی و آموزش فوتبال و فوتسال استقلال تهران در جنوب تهران

مجموعه استعدادیابی و آموزش فوتبال و فوتسال استقلال تهران، برای اولین بار در جنوب تهران و به جهت ایجاد انگیزه و شکوفایی استعداد جوانان و نوجوان جنوب تهران و حضور آن‌ها در سطح یک فوتبال تهران و کشور، احداث می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ عباس شکرالله، مسئول مجموعه ورزشی بسیج باقرشهر، در گفت‌و‌گو با خبرنگارما، از احداث مجموعه استعدادیابی و آموزش فوتبال و فوتسال استقلال تهران، برای اولین بار در جنوب تهران خبر داد.
شکرالله با تاکید براینکه این مجموعه به جهت ایجاد انگیزه و شکوفایی استعداد جوانان و نوجوان جنوب تهران و حضور آن‌ها در سطح یک فوتبال تهران و کشور، احداث می‌شود، خاطرنشان کرد: مراسم افتتاحیه این مجموعه با حضور صادق ومرزیار، بازیکن اسبق تیم‌های ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال، محمد فدایی، سرمربی امیدهای استقلال تهران و هم‌چنین بزرگان فوتبال و فوتسال ایران برگزار خواهدشد.
شکرالله با اشاره رایزنی‌های مختلف انجام شده با ورمرزیار و وفایی اظهار داشت: با همکاری این دو پیشکسوت درصدد هستیم یک آکادمی حرفه‌ای را پایه‌گذاری کنیم. هم‌چنین به جهت داشتن مجموعه‌ای پویا از جاوید حبیب‌زاده، به عنوان مدیرروابط عمومی،  سهراب ابراهیمی، به عنوان سرپرست این مجموعه و مهدی عمیدی، به عنوان مسئول ثبت‌نام، دعوت به همکاری گشت.
وی ادامه داد: هدف از احداث این آکادمی، تنها برگزاری دوره‌های تابستانی و یا یکساله نیست، بلکه چشم‌انداز ما ارتقا سطح کیفی، پیشرفت و شکوفایی فرزندان شهرری و باقرشهر در بلند مدت است. هم‌چنین مربیان این مجموعه، از مربیان شاغل فوتبال پایه تهران انتخاب خواهندشد‌.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *