×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

ارزیابی ، نقاط قوت و ضعف مجموعه را بیان می‌کند

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، حسن احمدی بعد از ظهر امروز در نشست مدیران و مسئولان مختلف موسسه خیریه کهریزک ارزیابی از گروه‌های مختلف جامعه را روشی مثبت و قابل اتکاء در کسب اطلاعات لازم برای ارتقای سطح خدمات موسسه اعلام و بر انجام این مهم تاکید کرد.

وی گفت: با انتخاب اعضای کمیته ارزیابی در مهر ماه سال جاری، کار ارزیابی گروه‌های مختلف جامعه آغاز می‌شود.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک افزود: ارتقای سطح دانش مدیریت از جمله ملزومات دنیای کنونی است و همواره با به‌دست آوردن راهکارهای گوناگون و بهره‌مندی از تجارب کسب شده در زمینه‌های مدیریتی می‌توان اشراف بیشتری در انجام وظایف محوله داشت.

وی ادامه داد: طی پرسشنامه‌ای که توسط تیم واحد نظارت و پیگیری موسسه خیریه کهریزک تنظیم شده، نظرات، پیشنهادها و انتقادات جامعه بیرونی و درونی آسایشگاه خیریه کهریزک مورد ارزیابی قرار گیرد تا به این وسیله بتوان گام‌های موثری در راستای شناسایی نقاط قوت و ضعف مجموعه و همچنین پیشبرد اهداف برداشت.

احمدی با اشاره به اینکه این پرسشنامه‌ها برای پرسنل، مدیران، مددجویان، نیکوکاران و بازدید کنندگان طراحی شده است، تصریح کرد: هدف از طراحی این پرسشنامه تحلیل نقاط قوت و ضعف مجموعه و همچنین بیان دیدگاه‌ها و نقطه نظرات جامعه هدف است تا بتوان از آن در جهت افزایش خدمات، استفاده کرد.

وی افزود: آموزش مدون و بهره‌گیری از دانش اساتید اهل فن همواره مورد تاکید این مجموعه بوده و نتایج حاصل از دوره‌های گوناگون آموزشی در ارزیابی‌ها معلوم و مشهود خواهد بود.

مدیرعامل موسسه خیریه کهریزک با اشاره به بحث ارزیابی از کارکنان، مددجویان، نیکوکاران و بازدیدکنندگان عنوان کرد: بررسی نقطه نظرات گوناگون در جامعه که مرتبط با مسائل روز موسسه است قطعاً می‌تواند حقایقی را به روی برنامه‌ریزان و تصمیم‌گیران مجموعه بگشاید که نخستین آثار مثبت آن شناسایی نقاط ضعف و برطرف کردن آن خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: تقویت نقاط قوت از دیگر ثمرات این حرکت نوین در موسسه خواهد بود که امید است با همکاری بین‌بخشی و تشکیل کمیته ارزیابی در مهر ماه سال جاری، حرکت به سوی کسب اطلاعات لازم آغاز شود.

 

برچسب ها : ,

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.