اسماعیل آقاخانی، دهیار قمصر:

از تمامی فعالیت ها و امور فرهنگی حمایت می کنیم

از تمامی فعالیت ها و امور فرهنگی حمایت می کنیم تا بتوانیم قدم های خوب و موثری در راستای پیشرفت امور فرهنگی در سطح روستا برداریم و اماکن فرهنگی بیش از پیش با قدرت به کار خود ادامه دهند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر و مسئولین فرهنگسرای رضوان به مناسبت روز کتاب،کتابخوانی و کتابدار با حضور در کتابخانه عمومی این روستا، بازدید به عمل آوردند.

اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر، ضمن تبریک به مناسبت این روز و تقدیر و تشکر از زحمات کتابدار کتابخانه عمومی روستا با تأکید بر اهمیت و جایگاه کتابخانه ی عمومی در توسعه فرهنگی روستا، کتابخوانی را بهترین راه برای افزایش دانش عمومی دانست.

دهیار قمصر ارتقاء امور فرهنگی را در اولویت فعالیت خود دانست و گفت: از تمامی فعالیت ها و امور فرهنگی حمایت می کنیم تا بتوانیم قدم های خوب و موثری در راستای پیشرفت امور فرهنگی در سطح روستا برداریم و اماکن فرهنگی بیش از پیش با قدرت به کار خود ادامه دهند.

وی با بیان اینکه باید به امور فرهنگی توجه ای ویژه شود، یادآور شد: مسئولین امور فرهنگی باید انرژی و وقت بیش تری در خصوص برنامه های فرهنگی بگذارند تا بتوانیم روستایی آباد به لحاظ فرهنگی و اجتماعی داشته باشیم.

محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی قمصر نیز در حاشیه این بازدید ضمن تبریک روز کتابدار به کتابدار كتابخانه عمومي روستا و تشکر از زحمات ایشان از نحوه فعاليت در كتابخانه گفت: كتاب غذاي روح بشر است.

مالمیر افزود: كتابخانه ی عمومي در پر نمودن اوقات فراعت دانش آموزان نقش مهمي دارد و اهميت دادن بيشتر به اين مجموعه با ارزش فرهنگی همیشه در اولویت برنامه های مجموعه بوده و انشاالله با احداث مجموعه فرهنگسرای امیر کبیر روستای قمصر بسیار از کمبودهای کتابخانه عمومی روستا رفع خواهد گردید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *