نائب رئیس شورای اسلامی روستا؛

اشتغالزایی بانوان کارآفرین روستا در اولویت اهداف

بانوان کارآفرین و سرپرست خانوار علاوه بر همه مسئولیت‌هایی که در جامعه بر دوش دارند، مسئولیت مضاعفی نیز دارند که آن اداره کردن یک زندگی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ فاطمه ملکی نائب رئیس شورای اسلامی روستا در حاشیه نخستین همایش بانوان شوراهای اسلامی استان تهران اظهار کرد: با هم افزایی و سیاستگذاری هماهنگ بین مجموعه شورا و دهیاری قمصر برنامه‌ توسعه‌ عادلانه در سطح روستا تدوین می‌شود و می‌توانیم شاهد امیدهای تازه و پیشرفت‌ها و بهبود در زمینه اشتغالزایی بانوان کارآفرین در سطح روستا باشیم.

ملکی در ادامه افزود: این نشست برای نخستین بار تشکیل شده است تا در خصوص اشتغالزایی برای بانوان کارآفرین بحث و گفتگو شود.

وی خاطر نشان کرد: بانوان کارآفرین و سرپرست خانوار علاوه بر همه مسئولیت‌هایی که در جامعه بر دوش دارند، مسئولیت مضاعفی نیز دارند که آن اداره کردن یک زندگی است.
نائب رئیس شورای اسلامی اظهار داشت: توانمندسازی بانوان و سرپرست خانوار، آموزش و کمک برای استقلال عمل در بازار اشتغال را از جمله فعالیت‌های مجموعه دهیاری و شورای اسلامی برشمرد و گفت: ایجاد پیوند بین شرکت‌های تولیدی در بخش‌های مختلف و بانوان کار آفرین از جمله فعالیت‌های‌ما می باشد.

در این جلسه که با حضور بانوان شوراهای استان تهران برگزار گردید، در پایان از نمایشگاه بین المللی صنایع دستی، پوشاک بانوان کارآفرین بازدیدی صورت پذیرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *