اعزام دانش آموزان باقرشهری به سرزمین‌های نور

صبح امروز دانش آموزان باقرشهری با بدرقه‌ی سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، مجیدی بخشدار کهریزک و دیگر مسئولین به سمت مناطق عملیاتی جنوب کشور راهی شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، صبح امروز دانش آموزان باقرشهری با بدرقه‌ی سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، مجیدی بخشدار کهریزک، سرگرد حیدری جانشین سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره)، مهربان فرمانده حوزه دانش آموزی، حجت الاسلام شم‌آبادی رئیس دفتر ستاد نمازجمعه باقرشهر و دیگر مسئولین به سمت مناطق عملیاتی جنوب کشور راهی شدند.

راهیان نور مهم است چرا که سر دادن شعار مظلومیت است، مظلومیت ملت ایران را جایی نمی توان نشان داد مگر در مناطق عملیاتی جنوب کشور. مکانی بسیار مقدس برای بیان حقایق و واقعیات جنگ و ظلم دشمنان. بی شک الگوی جوانان شجاعی که داوطلبانه برای دفاع از حریم آل الله به کشورهای سوریه و عراق اعزام می شوند؛ همین شهدای هشت سال دفاع مقدس سرزمینمان می باشند و این یعنی ارتباط بین نسل ها.

راهیان نور ماموریتی است برای آشنایی نسل امروز با جوانان دیروز

سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) در آئین بدرقه‌ی دانش آموزان به سرزمین‌های نور اظهار داشت: راهیان نور یک حرکت فرهنگی است که هر ساله در کشور انجام شده و ماموریت بزرگی است با هدف آشنایی نسل امروز با جوانان دیروز

آرزومندی با اشاره به رشادت‌های مجاهدان ما در دوران دفاع مقدس بیان داشت: رشادت‌هایی ک در طول هشت سال دفاع مقدس شاهد بودیم را امروز درمحاصره اقتصادی و نظامی میبینیم و تجارب نسل گذشته در مقابله با استکبار جهانی باید به نسل کنونی نیز منتقل شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *