افتتاح شعبه جدید فروشگاه زنجیره ای افق کورش در باقرشهر / عکس

صد و شصت و هفتمین شعبه فروشگاه زنجیره ای افق کورش از امروز پنجشنبه چهارده آبان با حضور اعضاء هیأت مدیره فروشگاه ، سرپرست شعبه باقرشهر ، نماینده گروه صنعتی گلرنگ و همچنین اهالی شهر به طور رسمی در باقرشهر آغاز به کار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز ، صد و شصت و هفتمین شعبه فروشگاه زنجیره ای افق کورش از امروز پنجشنبه چهارده آبان با حضور اعضاء هیأت مدیره فروشگاه ، سرپرست شعبه باقرشهر ، نماینده گروه صنعتی گلرنگ و همچنین اهالی شهر به طور رسمی در باقرشهر آغاز به کار کرد.

شركت فروشگاه های زنجيره ای افق كوروش در سال ۱۳۸۸ با هدف ايجاد فروشگاه‌های زنجيره‌ای خرده فروشی در سراسر كشور تأسيس شد.در حال حاضر شرکت افق کوروش با 167 شعبه در استان‌های: تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، البرز،اصفهان، قم، فارس، مازندران، قزوین، کردستان، کهگیلویه و بویراحمد و خراسان رضوی، خراسان شمالی، مرکزی و همدان مشغول فعالیت می باشد.

مهندس جوام سرپرست شعبه باقرشهر در گفتگو با خبرنگار باقرشهرنیوز ضمن تبریک به اهالی باقرشهر جهت افتتاح شعبه فروشگاه افق کورش در باقرشهر گفت: باقرشهر از جنوبی ترین مناطق تهران می باشد و عموما بافت کارگری دارد و بافت کارگر جامعه هم مصرف کننده می باشند و صرفه جویی در هزینه ها برای این قشر در اولویت قرار دارد. این فروشگاه با هدف عرضه کالاهای با کیفیت و در عین حال با قیمت مناسب حال شهروندان جنوب شهر افتتاح گردید.

جوام افزود : شعبه باقرشهر افق کورش با زیر بنایی در حدود 180 متر مربع ، صد و شصت و هفتمین شعبه کشور و همچنین چهل و هشتمین شعبه استان تهران می باشد که کار خود را از امروز به طور رسمی آغاز نموده است. از مزیت های  فروشگاه های افق کورش این است که قدرت سیوینگ و ذخیره سازی مالی مردم را تقویت نموده به طوری که در همین شعبه باقرشهر بنده به اهالی باقرشهر و نواحی اطراف این قول را می دهم که با مراجعه به این فروشگاه حداقل 15 درصد کاهش قیمت را نسبت به فروشگاه های دیگر احساس کنند.

وی ادامه داد: هدف دیگر ما کارآفرینی برای جوانان بومی این منطقه بود تا به نوعی از این حیث نیز به مردم باقرشهر کمک کرده باشیم.

مهندس جوام در پایان در مورد نحوه آشنایی با باقرشهر و افتتاح شعبه در این منطقه گفت : فروشگاه افق کورش از شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی گلرنگ می باشد و ما در سراسر کشور علی الخصوص تهران ، کارشناسانی داریم که با مطالعه جغرافیا و زیر ساخت های مناطق مختلف به ما در ایجاد شعب جدید کمک شایانی می کنند.در باقرشهر هم آقای خدابنده لو مالک فروشگاه از دوستان ما بودند و پیشنهاد ایجاد شعبه در باقرشهر را دادند که با موافقت کارشناسان ما همراه شد و امیدواریم که بتوانیم کمکی هرچند ناچیز به مردم باقرشهر داشته باشیم.

گفتنی است این فروشگاه در بولوار 30 متری امام خمینی(ره) باقرشهر قرار دارد.

DSC07697

DSC07706

DSC07708

DSC07712

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *