افتتاح طرح اوقات فراغت نوجوانان و جوانان باقرشهر

طرح اوقات فراغت نوجوانان و جوانان باقرشهر با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی و مدیریت شهری در سالن عطر یاس باقرشهر افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ طرح اوقات فراغت نوجوانان و جوانان باقرشهر با حضور رئیس و اعضای شورای اسلامی و مدیریت شهری در سالن عطر یاس باقرشهر افتتاح شد.

رئیس شورای اسلامی باقرشهر در این مراسم ضمن عرض خیر مقدم به مهمانان حاضر در سالن عطر یاس به سخنرانی پرداخت و گفت : بسیار خرسندیم بار دیگر در این سالن مراسم افتتاح دیگری برپاست تا همانند گذشته بتوانیم با تدارک برنامه های خوب برای شهروندان همواره محیط مناسبی برای آموزش و تفریح نوجوانان و جوانان باقرشهری فراهم آوریم.

عین اله آقاپور در ادامه افزود : اوقات فراغت تنها برگزاری كلاس های آموزشی نیست بلكه باید فضایی فراهم شود كه كودكان، نوجوانان و جوانان ما با روحیه نشاط و شادابی به دنبال مشاركت اجتماعی و فراگیری آموزش های مختلفی باشند كه اگر این مهم محقق شود، موفق عمل كرده ایم و نسل آینده موفقی را خواهیم داشت.

وی با اعلام اینکه همواره واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر برنامه های خوبی برای آموزش و اوقات فراغت نوجوانان و جوانان در نظر دارد؛ تصریح کرد: علاوه بر واحد فرهنگی اجتماعی شهرداری باقرشهر پایگاه های بسیج در محلات مختلف هر ساله نسبت به برگزاری کلاس های آموزشی و اردوهای تفریحی اقدام نموده که جا دارد از پایگاه های بسیج بسیار تشکر نماییم.

رئیس شورای اسلامی باقرشهر در پایان عنوان کرد: اعضای شورای اسلامی باقرشهر در جهت پیشبرد اهداف شهر و آسایش و آرامش شهروندان قدم برمی دارند و از شما خانواده های بزرگوار خواهشمندیم ما را در استای این اهداف با پیشنهادات و نظرات خود یاری دهید تا همواره شهری بانشاط با شهروندانی سرزنده داشته باشیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *