فرمانده سپاه حضرت روح الله(ره)؛

امسال نیز حضور مردم چشم گیر و پرشورتر از سال قبل بود

این مراسم هرسال در سطح شهرستان ری به نحوه احسن صورت میگیرد و سال به سال به حضور مردم در این مراسم افزوده میشود، امسال نیز حضور مردم چم گیر و پرشورتر از سال قبل بود.

حضور مردم چشم گیر و پرشورتر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه حضرت روح الله(ره) در گفتگو با خبرنگار ما گفت: ضمن عرض تسلیت به همه شیعیان جهان به ویژه مردم شهرستان ری که امسال نیز در راهپیمایی جاماندگاه اربعین شرکت کردند و حضور داشتند تشکر ویژه میکنم.

وی در ادامه افزود: این مراسم هرسال در سطح شهرستان ری به نحوه احسن صورت میگیرد و سال به سال به حضور مردم در این مراسم افزوده میشود، امسال نیز حضور مردم چشم گیر و پرشورتر از سال قبل بود. این مسیرها که از هرساله با حضور مردم شهرستان ری از بخش کهریزک امام زاده اسمائیل و ابراهیم، باقرشهر از مسجد موسی ابن جعفر و همچنین از روستاهای اطرف گلحصار، قمصر، درسون آباد و دوتویه شرکت کرده و به هم میپوندند تا به سمت حرم حضرت عبدالعظیم حرکت کنند.

آرزومندی گفت: برای تمامی مسیرها تدابیر امنیتی لازم اندیشده شده و هیچ مشکل خاصی تا این لحظه با حضور نیروهای انتظامی و نظامی گزارش نشده همچنین این مراسم با هماهنگی نیروهای سپاه و کلانتری‌های باقرشهر و کهریزک و ستاد اربعین در بخش کهریزک در حال برگزاریست.

فرمانده سپاه حضرت روح الله(ره) خاطرنشان کرد: سپاه ناحیه حضرت روح الله(ره) با همکاری دوستان در بخشداری‌ها و دهیاری‌های در مسیر پیاده روی  موکب‌های زده شده برای زائرین عزیز و برای رفاه حال مردم عزیزی که در پیاده روی شرکت کرده‌اند با هماهنگی های انجام شده اتوبوس و همچنین ون برای جابه‌جایی و برگشت افراد ناتوان و سالمند تعبیه شده است.

من در پایان از همه عزیزانی که در این برنامه که بانام جاماندگاه اربعین انجام شد، هم شرکت داشتند و هم موارد پشتیبانی را انجام دادند تقدیر و تشکر میکنم.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *