×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

انتصاب اولین شهردار ناحیه خانم در منطقه ۲۰

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ مراسم معارفه معصومه پورنظری به عنوان سرپرست ناحیه یک و حمید گودرزی به عنوان شهردار سابق ناحیه یک منطقه ۲۰ با حضور شهردارمنطقه، معاونان توسعه منابع انسانی و امورشهری و محیط زیست، مشاور و مدیر دفتر شهردار منطقه، رئیس اداره فضای سبز و تعدادی از پرسنل ناحیه شهرداری منطقه ۲۰ در ساختمان ناحیه یک برگزار شد.

فرهاد افشار در مراسم معارفه و تکریم شهرداران ناحیه یک این منطقه گفت: انتصابات در مدیریت شهری با نگاه جنسیتی نیست و روند انتخاب براساس شایستگی افراد انجام می شود.

افشار استفاده از پتانسیل بالای بانوان شاغل در پست های مدیریتی را از سیاست های کاری خود برشمرد و افزود: با توجه به اینکه دقت نظر و مسئولیت پذیری بالا از ویژگی های فردی بانوان محسوب می شود، ورود آنها به فضاهای مدیریتی در ارتقاء عملکرد مدیریت شهری تاثیر بسزایی خواهد شد.

وی به اهمیت برقراری عدالت و حضور بانوان در تمامی مسیرهای شغلی اشاره کرد و ادامه داد: انتصاب خانم در پست شهردار ناحیه، علاوه بر رفع تبعیض های گذشته، مسیر را برای اثبات توانمندی بانوان شاغل این منطقه باز می کند.

افشار همکاری مجموعه پرسنل ناحیه یک و مدیران ارشد مدیریت شهری با اولین شهردار ناحیه خانم منطقه۲۰ را خواستار شد و گفت: فضای مدیریتی برای حضور بانوان شاغل در مجموعه مدیریت شهری تشدید می شود و این انتصاب بستر را برای اعتماد بیشتر به بانوان فراهم خواهد کرد.

شهردار منطقه ۲۰ از خدمات ارزنده حمید گودرزی شهردار سابق ناحیه یک قدردانی کرد و برای ایشان در پست جدید به عنوان شهردار ناحیه ۵ منطقه ۲۰ آرزوی موفقیت کرد.

همچنین در جلسه دیگری که با حضور معاونان توسعه منابع انسانی و امورشهری و محیط زیست و مشاور و مدیر دفتر شهردار منطقه در ساختمان شهرداری ناحیه ۵ برگزار شد ، از خدمات ارزنده مجتبی مظفری شهردار سابق ناحیه ۵ قدردانی به عمل آمد و حمید گودرزی به عنوان شهردار این ناحیه معرفی شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.