انجمن کتابخانه های عمومی بخش کهریزک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی با حضور مهدی مجیدی بخشدار کهریزک، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ری، رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک، شورای اسلامی شهر کهریزک و باقرشهر، شهرداری های کهریزک و باقرشهر، اداره آموزش و پرورش منطقه کهریزک و دهیار روستای تورقوزآباد در بخشداری کهریزک برگزار شد. […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی با حضور مهدی مجیدی بخشدار کهریزک، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ری، رئیس شورای اسلامی بخش کهریزک، شورای اسلامی شهر کهریزک و باقرشهر، شهرداری های کهریزک و باقرشهر، اداره آموزش و پرورش منطقه کهریزک و دهیار روستای تورقوزآباد در بخشداری کهریزک برگزار شد.

در این جلسه بخشدار کهریزک با تاکید بر اهمیت جایگاه کتاب و کتابخوانی در جامعه امروزی، افزود: کتابخانه های عمومی یکی از مهم ترین اماکن فرهنگی جهت ترویج فرهنگ مطالعه است ارتقای سطح فرهنگ عمومی با افزایش مطالعه کتاب های مفید، از ارکان مهم بصیرت و آگاهی قشر جوان و نوجوان بشمار می رود.

وی با اشاره به فعالیت های فرهنگی انجام شده در کتابخانه های عمومی بخش کهریزک خاطر نشان کرد: بایستی با مساعدت و همکاری همه جانبه دستگاه های اجرایی و فرهنگی، ضمن بسترسازی و ایجاد کتابخانه های عمومی، ترویج فرهنگ مطالعه در بخش کهریزک صورت پذیرد.

در ادامه جلسه حاضرین در خصوص زیرساخت ها و مشکلات موجود در حوزه کتابخانه های عمومی بخش کهریزک گفتگو و تبادل نظر نمودند و طی آن تصمیماتی نیز اتخاذ گردید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *