انشاءالله امسال انقلاب اسلامی ايران چهل سالگی خود را جشن می گيرد

بسیج ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) در بیانیه ای ضمن گرامیداشت ۴۰سالگی انقلاب اسلامی نوشت: انشاءالله امسال انقلاب اسلامی ايران چهل سالگی خود را جشن می گيرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ بسیج ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) در بیانیه ای ضمن گرامیداشت ۴۰سالگی انقلاب اسلامی نوشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

انشاءالله امسال انقلاب اسلامی ايران چهل سالگی خود را جشن می گيرد.

همه ما می دانیم ایران اسلامی در این سال ها حوادث گوناگونی را تجربه کرده است و به یاری صاحب این کشور امام زمان(عج) و تحت منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(مد ظله العالی) دشمنان این کشور یعنی آمریکا(شیطان بزرگ)، انگلیس، اسرائیل و برخی از کشورهای عربی موفق نشدند این درخت تناور انقلاب را حتی تکان بدهند.

همان طور که در زندگی انسان چهل سالگی به معنی آغاز یک مرحله جدید است در معارف ما هم اگر کسی عمرش از ۴۰ سالگی گذشته باشد دارای کمال عقل است و خدا رو شکر انقلاب اسلامی ایران هم به چهل سالگی رسیده است.

اکنون نیز طبق فرمایشات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) این دهه، دهه پیشرفت و عدالت است و جمهوری اسلامی ایران با توجه به اینکه سنین جوانی خود را سپری می‌کند باید به بیراهه ها، خطرات و مسائل گوناگون که در پیش دارد توجه کند و بدون توجه به نگاه ناامیدانه دشمنان و منطقه راه خود را که راه الهی است ادامه دهد.

حالا مردم غیور و ولایی شهرستان ری در این ایام، تمام توان خود را برای حفظ ارزش های جمهوری اسلامی ایران با توجه به اینکه در جوار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) حیات دارند عزم کردند تا مدافع آنها باشند.

ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) ۹۷/۱۱/۱۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *