اولین دفتر پیشخوان دولت در روستای قمصر

اولین دفتر پیشخوان دولتی در زمینه خدمات هویتی در روستای قمصر با حضور دهیار و اعضای شورای اسلامی و اهالی محترم روستا افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ اولین دفتر پیشخوان دولتی در زمینه خدمات هویتی در روستای قمصر با حضور دهیار و اعضای شورای اسلامی و اهالی محترم روستا افتتاح شد.

اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر در مراسم افتتاح دفتر پیشخوان گفت: در راستای اصل 44 قانون اساسی به واگذاری خدمات دولتی به بخش خصوصی یکی از کارهای ثبت احوال تشکیل دفاتر پیشخوان هویتی بود.

دهیار قمصر با بیان اینکه این دفتر می تواند کل جمعیت روستای قمصر و روستاهای اطراف را تحت پوشش قرار دهد گفت: در این مرکز تعویض کارت شناسایی ملی، اخذ در خواست کارت شناسایی ملی المثنی، صدور گواهی وفات، شماره ملی، اخذ درخواست تعویض شناسنامه مستعمل، اخذ در خواست شناسنامه المثنی و در صورت ابلاغ اخذ در خواست کارت هوشمند ملی اقدام نماید.

آقاخانی افزود: این دفاتر سالانه مورد ارزیابی قرار می گیرند و باید شئونات اسلامی، اداری و تکریم ارباب رجوع را حفظ کنند و در حفاظت و حراست از اسناد و مدارک تحویلی اموال مورد استفاده دقت کنند و خدمات خود را در چهار چوب قانون انجام دهند.

وی افزود: دایر شدن خدمات ثبت احوال در دفاتر پیشخوان خدمتی بزرگ به مردم است که می توانند به راحتی کارهای خدمات هویتی خود را انجام دهند. ارائه خدمات ثبت احوال در دفاتر پیشخوان دولت در واقع تسهیل درکار مردم است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *