گزارش تصویری؛

اولین همایش ارزشیابی کیفی توصیفی اولیاء دانش آموزان مدارس روستای قمصر

اولین همایش علمی پژوهشی «ارزشیابی کیفی توصیفی» اولیاء دانش آموزان کلاس اول ابتدایی روستای قمصر در سالن چند منظوره شهدای قمصر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ اولین همایش علمی پژوهشی «ارزشیابی کیفی توصیفی» (اولیاء دانش آموزان کلاس اول ابتدایی) با حضور خانم فاطمه ملکی نائب رئیس شورای اسلامی روستا و مدیران مدارس و حضور 200 نفری مادران دانش آموزان کلاس اولی، در مجموعه چند منظوره ورزشی شهدای روستای قمصر برگزار شد.

ارزشیابی کیفی توصیفی از نظریه تا عمل، پویا و رشد دهنده، کیفی توصیفی و نظریه های نوین یاددهی و یادگیری و گزارش پیشرفت تحصیلی و تربیتی (کارنامه) و سایر موضوعات و پژوهش های مرتبط با ارزشیابی کیفی توصیفی، از محورهای این همایش بود.

نائب رئیس شورای اسلامی روستا در حاشیه این همایش گفت: مشارکت و همکاری در هر کاری علاقه و تعهد افراد را به آن کار افزایش می دهد. از آنجایی که ارزشیابی تحصیلی در طرح ارزشیابی توصیفی یک فرصت یادگیری تلقی می شود و برای یادگیری و بهبود شرایط آن انجام می گیرد مشارکت دانش آموز و والدین در این موضوع در کنار معلم بسیار ارزشمند و حیاتی است. به همین دلیل مجموعه دهیاری و شورای اسلامی برای پیشبرد اهداف آموزشی مدارس روستا در برگزاری این همایش مشارکت نموداند.

این همایش یک روزه با استقبال خوب از طرف اولیاء دانش آموزان کلاس اولی روستا و با همت دهیاری و شورای اسلامی در سالن چند منظوره ورزشی شهدای قمصر برگزار گردید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *