×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

اگر ما بخواهیم به دشمن سیلی بزنیم با تقویت همین موشک هاست با تقویت بنیه دفاعی ماست

اگر ما بخواهیم به دشمن سیلی بزنیم با تقویت همین موشک هاست

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛آیت اله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت مردم به تقوای الهی و به اهمیت توبه و بازگشت از گناه در هر مرحله از زندگی تاکید کرد،با تقوا باشید واجبات الهی را انجام بدهید از حرام های الهی بپرهیزید تقوا مهمترین توصیه خدا در قرآن است.

وی در ادامه خطبه های نماز جمعه گفت:امام جمعه باقرشهر در ادامه ضمن توضیحات در مورد جرم و مجازات سرقت سخنانی در مورد جزیات و چگونی مجازات سارقان ایراد نمودند.

وی در ادامه در مورد سرقت خانوادگی توضیحاتی ارائه کرد و انواع آن را به پنج قسمت تقسیم و درباره مجازاتها واحکام آنها سخن گفت.

خطیب نماز جمعه بخش کهریزک گفت: زوجین باید زندگی مشترک خود را شیرین بگذرانند و به هم ایراد زیادی نگیرند و سخاوت داشته باشند و و در زندگی مشترک تعامل داشته باشند و بخاطر داشته باشند که بزرگترین ازواجی حضرت خدیجه است.

آیت اله سید احمد موسوی در پایان خطبه اول با اشاره به کتاب تحریروصیه جلد دوم صفحه  ۴۸۴ مرحوم حضرت امام(ره) گفت:قطع می شود دست هریک از زن و شوهری که مال یک دیگر را سرقت بکنند در صورتی آن شرایط وجود داشته باشد،یعنی مال رون صندوق بسته باشد و درب آن رابشکنند.

وی در خطبه دوم نماز جمعه فرمود:توصیه هایی از پیامبر بزرگ اسلام برای معاض ابن جبل که او را به یمن فرستاد تا در یمن نماینده حکومتی رسول خدا باشد عرض می کنم؛ پیامبر فرمود:در اونجا فقط امر خدا را اجرا کن و سلیقه ای برخورد نکن .امر خدا را نفوذ بده و امر خدا را اجرا کن ،طریقه خدت رو اعمال نکن.

ای معاض ابن جبل در مورد امر خدا و نفوذ امر خدا و در مورد نام خدا از هیچ کس هراسی نداشته باشد ،و امر خدا را نافذ قرار بده،و در مورد مال خدا باز از هیچ کس هراس نداشته باش هرکس خواست دست درازی کند به بیت المال باید جلوگیری شود.

برادران عزیز ماه در سپاه پاسداران و هوا فضای سپاه پاسدارن انقلاب اسلامی بحمد الله افتخار افردیدند،به این افتخارات باید افزوده شود ،همان طوری که مقام معظم رهبری امر فرمودند تا می توانید کار بکنید و موشک ها را تقویت کنید و بسازید و این فرمان مقام معظم رهبری ایست ،دشمن باید سیلی بخوره اگر ما بخواهیم به دشمن سیلی بزنیم با تقویت همین موشک هاست با تقویت بنیه دفاعی ماست با تقویت تجهیزات نظامی است.

وی در پایان از عموم مرد خواست تا در مصرف برق صرفه جویی کنند تا مردم سرزمین ما در نقاط مخطف کشور از کمبود برق رنج نبرند و  با قحطی برق روبه رو نشود تا این فصل گرما پشت سر گذاشته شود.

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.