بازدید میدانی مدیران شهر كهریزك از سطح شهر

شهردار کهریزک از تکمیل به موقع پروژه های عمرانی در راستای رسیدگی به مطالبه شهروندان کهریزک تا هفته دولت خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ به نقل از روابط عمومی شهرداری کهریزک؛ بازدید میدانی از سطح شهر کهریزک با حضور اعضای اسلامی شورای شهر، شهردار و مدیران شهرداری کهریزک انجام شد .

اسماعیل نعمت زاده؛ شهردار کهریزک از تکمیل به موقع پروژه های عمرانی شهر کهریزک تا هفته دولت خبر داد و گفت: در راستای رسیدگی به مطالبه شهروندان پروژه های عمرانی متعددی در حوزه ترافیک، فرهنگی و ورزشی و خدماتی در دستور کار مدیریت شهری تعریف شده است که بر اساس برنامه های پیش بینی شده این پروژه ها تا پایان نیمه اول سال ۹۸ در هفته گرامیداشت دولت آماده بهره برداری می شود.

شهردار کهریزک در بازدید از خیابان چهارباغ، بازگشایی این معبر پرتردد را یکی از پروژه های شاخص حوزه فنی شهرسازی و عمران شهرداری برشمرد و گفت: اجرای هریک از پروژه های شهری تاثیر بسزایی در رفع مشکلات شهر و بهبود اوضاع شهر کهریزک دارد و فرصت معتنمی را برای تبدیل شدن کهریزک به یک شهر توسعه یافته فراهم‌می کند.

در این بازدید نیمروزی از طرح های عمرانی بازگشایی خیابان چهارباغ، مناسب سازی بوستان بانوان، بهسازی معابر و بوستان های سطح شهر، نهرکشی و جدولگذاری جاده قدیم تهران قم و… بازدید بعمل آمد و شهرداری کهریزک پیشرفت فیزیکی و کیفیت اجرای پروژه ها را مثبت ارزیابی کرد.

در ادامه این بازدید شهردار کهریزک در دیداری چهره به چهره با شهروندان در جریان مشکلات و مطالبات اهالی قرار گرفت و رسیدگی به هریک از موارد مطرح شده را به مدیران حوزه مربوطه اعلام کرد.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *