×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

با افزایش سطح سواد مادران فرزندان از تربیت بالا و پیشرفته برخوردار می شوند

به گزارش باقرشهرنیوز به نقل از تهران نیوز؛ عمرانی کارشناس اجتماعی در گفت و گو با خبرنگار قرچک آنلاین اظهار داشت: با پیروزی نظام اسلامی در کشور نقش زنان در عرصه های فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و کار افزایش پیدا کرده و روز به روز در حال ارتقا در جامعه است.

وی گفت: در راستای توسعه و پیشرفت جامعه، زنان چون شکننده تر هستند دچار آسیب های شدید شده که با ارائه راهکارهای مناسب می توان از این آسیب ها پیشگیری کرد.

عمرانی تصریح کرد: زنان پا به پای مردان در جامعه در حال تلاش و فعالیت هستند و در اکثر موارد فشار کار موجب به خطر افتادن سلامت جسم و روح آنان می شود.

وی با اشاره به سطح تحصیلات زنان که در حال افزایش است، تاکید کرد: با افزایش سطح سواد مادران فرزندان از تربیت نیکو و در سطح پیشرفته برخوردار می شوند که این موضوع موجب افتخار و سربلندب فرزندان در جامعه خواهدبود.

کارشناس اجتماعی گفت: الگوی تربیتی گذشته، برای نسل امروز کارساز نیست و خانواده با مطالعه و کمک گرفتن از مشاوره می تواند فرزندان را با تربیتی صحیح راهی اجتماع کند.

وی در پایان افزود: امیدواریم در سال جدید با تغییرات و توجهی که از طرف مسئولین به حوزه زنان می شود نقش این قشر پرتلاش در سطح اجتماعی و اقتصادی رو به گسترش و فزونی برود.

انتهای متن/*

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.