با حضور مردم سیلی محکمی به صورت کریه دشمنان زده شد

حجت الاسلام استیری امام جمعه بخش کهریزک بابت حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن بیان داشت: علیرغم تلاش دشمن در ایجاد فاصله و جدایی بین مردم و مسئولین شاهد حضور مردم هستیم و باردیگر سیلی محکمی به صورت کریح دشمنان زده شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، حجت الاسلام استیری امام جمعه بخش کهریزک بابت حضور در راهپیمایی ۲۲بهمن بیان داشت: علیرغم تلاش دشمن در ایجاد فاصله و جدایی بین مردم و مسئولین شاهد حضور مردم هستیم و باردیگر سیلی محکمی به صورت کریه دشمنان زده شد.

استیری خاطر نشان کرد: تلاش های دشمن بی اثر بوده وهمچنان که در ۴۱سال گذشته ملت ما پای انقلاب ماندند در گام دوم انقلاب هم انشاالله محکم‌تر و استوارتر از قبل پای انقلاب خواهند ماند.

سرهنگ آرزومندی فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) ضمن تبریک فرارسیدن ۲۲ بهمن و تشکر از مردم برای حضور در راهپیمایی اظهار داشت: مردم غیور ما نشان دادند که پای انقلاب بوده و در پی این هستند که هر جا آمریکا بخواهد پایش را از گلیم خود فراتر بگذارد جلوی این شرارت‌ها بایستند.

آرزومندی افزود: امسال هم شاهد حضور پرشور مردم ری باقرشهر قلعه نو و حسن آباد بودیم که تو دهنی بسیار بزرگی بود به استکبار جهانی و علی‌رغم سردی هوا، مردم حضور بسیار خوب و مقتدری داشتند. همچنین یک بار دیگر با آرمان‌های حضرت امام(ره)، شهدای عزیز و علی‌الخصوص شهید حاج قاسم سلیمانی سردار عزیز ملت ایران و محور مقاومت تجدید میثاق کردند و تا زمانی که انتقام خون سردار را نگیرند از پای نخواهند نشست.

استاد فرج شهردار باقرشهر در حاشیه این راهپیمایی گفت: مردم متدین باقرشهر همواره در ساختن حماسه پیش قدم بوده اند و امسال نیز همچون سال های گذشته در این هوای سرد حضور بی نظیری داشته و فریاد انزجار خود را از رژیم غاصب آمریکا بار دیگر سر دادند و نشان دادند از خون حاج قاسم سلیمانی نخواهند گذشت و انتقام سختی می گیرند.

ابرهیمی رئیس شورای اسلامی باقرشهر یادآور شد: امروز مردم ایران در سرتاسرکشور چهل و یکمین بهار انقلاب اسلامی را گرامی داشته و با زنده نگه داشتن یاد و خاطره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در چهلمین روز درگذشت این شهید والامقام وحدت و انسجام را به نمایش گذاشتند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *