×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

با حکم وزیر کشور ، شهرداری باقرشهر به درجه هفت ارتقاء یافت

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز ،در طی حکمی از سوی وزیر کشور مبنی بر اتقاء درجه شهرداری ها که بر اساس شیوه نامه و عوامل ناظر بر درجه شهرداری می باشد ، شهرداری باقرشهر به درجه هفتم نائل آمد .
با توجه به اینکه تطبیق شهرداری های موجود با درجات دوازده گانه بر عهده وزارت کشور است وتشخیص درجه‌ شهرداری های جدیدالتاسیس و تغییر درجه بندی شهرداری ها با تأیید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و ‌تصوی وزیر کشور انجام می‌گیرد ،لذا با تایید سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور درجه شهرداری باقرشهر هفت تعیین گردیده است .
شهردار باقرشهر گفت : تعیین درجه شهرداریهای جدیدالتاسیس و ارتقاء درجه شهرداریها،‌ بر مبنای ضوابط مذکور و سه شاخص «درآمد مستمر و خالص شهرداری»، «جمعیت شهر» و «موقعیت شهر از لحاظ تقسیمات کشوری» صورت می گیرد که خوشبختانه درجه شهرداری باقرشهر با توجه به موارد ذکر شده و هچنین مدیریت خوب منابع مالی و پروژه های شاخص عمرانی درجه هفت تعیین شده است .
سعید استاد فرج در ادامه اظهار داشت : امیدواریم موضوع ارتقاء شهرداری باقرشهر باعث خدمت رسانی هرچه بهتر و بیشتر به شهروندان خوب باقرشهر شده و همچنین زمینه های آسایش و آرامش شهروندان در حد مطلوب تامین شود

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.