×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

برخی در کشور با نگاه سازش، به غربی ها توجه می کنند/ نگاه مردم مبتنی بر مقاومت در برابر استکبار است

به گزارش باقرشهرنیوز ، حسین طلا، سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار تهران نیوز با اشاره به اینکه برخی افراد در کشور بدنبال برقراری رابطه با آمریکا هستند، گفت: باید توجه داشت که آمریکایی ها هنوز هم خصلت استکباری خود را به همراه دارند و این مهم با ارزش های مردم کشورمان در تضاد است.
وی با بیان اینکه نگاه مردم کشورمان مبتنی بر مقاومت در برابر استکبار است، اظهار کرد: این نگاه در شهدای کشورمان نیز به وضوح دیده می شود زیرا آنها حاضر نشدند در قبال زورگویی های دشمن کوتاه بیایند.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ضمن اشاره به اینکه برخی در کشور با نگاه سازش به غربی ها توجه می کنند، افزود: این دسته از افراد عنوان می کنند که ما با کسی کاری داشته باشیم و کسی هم با ما کاری نداشته باشد تا به زندگی خودمان برسیم.
طلا با اشاره به مطلب بالا، تاکیدکرد: بر اساس همین دیدگاه صلح سال ۶۴ بر کشورمان تحمیل شد و متاسفانه این افراد هنوز در جامعه وجود دارند.
وی با اشاره به اینکه مصادیق دیدگاه سازش با غربی ها تغییر کرده است، ادامه داد:باید باور داشته باشیم چنین نظر هایی وجود دارد لذا از نفوذ باید جلوگیری کرد.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه خوشبختانه نگاه استکبار ستیزی و مقاومت در برابر زورگویی ها در بین مردم وجود دارد، خاطرنشان کرد: باید حواسمان باشد که مردم عوام هم تحلیل های درستی از شرایط روز کشور دارند و مسئولان نیز در این بین نباید بدون تدبیر عمل کنند زیرا کوچکترین اشتباه در نظر مردم نادیده گرفته نخواهد شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.