فرمانده سپاه حضرت روح الله(ره):

برقراری امنیت کامل و تدابیر لازم برای آخرین شب قدر در حرم امام خمینی (ره)

آرزومندی:تمامی گیت های ورودی توسط بسیج و سپاه و با همکاری نیروهای امنیتی و انتظامی کنترل خواهد شد و حرم حضرت امام (ره) امنیت کامل در آخرین شب قدر را دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛اصغر آرزومندی در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن تسلیت شب های قدر اظهار داشت:خدا را شکر در شب های نوزدهم و بیست و یکم امنیت در حرم حضرت امام(ره)تأمین شده بود و همچنین در خصوص شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان تدابیر لازم اتخاذ شده است و ان شالله این مراسم معنوی به بهترین شکل در خوروشأن زائران و مجاوران حضرت امام (ره) برگزار می شود.

فرمانده سپاه حضرت روح الله(ره) افزود: تمامی گیت های ورودی توسط بسیج و سپاه و با همکاری نیروهای امنیتی و انتظامی کنترل خواهد شد و از آوردن هرگونه وسایل سنگین جلوگیری خواهد شد.

وی گفت:در کنار حرم حضرت امام (ره)مراکز زیارتی و مصلی های دیگر هم داریم که با توجه به تدابیری که در شورای تامین شهرستان ری انجام گرفت با همکاری بسیج و ناجا  امنیت این مراکز برقرار شد.

آرزومندی اضافه کرد:امنیت مکان های مقدس  توسط بسیجیان و نیروهای ارزشی وانقلابی که دغدغه نظام و مردم دارند فراهم می شود.

وی تصریح کرد:تمامی اعضای شورای تأمین شهرستان ری سعی کرده اند مراسم امسال همچون سال های گذشته باشکوه و همراه با امنیت و آرامش برگزار شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *