برگزاری راهپیمایی باشکوه 13 آبان در باقرشهر/ گزارش تصویری

راهپیمایی باشکوه 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی امروز چهارشنبه با حضور پرشور امت حزب الله و انقلابی باقرشهر ، کهریزک و روستاهای اطراف برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز ، مردم شریف باقرشهر بویژه دانش آموزان ، دانشجویان و طلاب درحالیکه تصاویری از رهبرکبیر انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری و پلاکاردهایی در اهمیت مبارزه با استکبار جهانی در دست داشتند ، از ابتدای بلوار سی متری امام خمینی (ره) تا مصلی بزرگ باقرشهر راهپیمایی کردند.
‘ خامنه ای خمینی دیگر است ، ولایتش ولایت حیدر است’، ‘ مرگ بر آمریکا’ ، ‘مرگ بر اسرائیل’،’ الله اکبر ، لا اله الا الله ‘ ،’ ‘ ما همه سرباز توئیم خامنه ای گوش به فرمان توئیم خامنه ای’، ‘ ای رهبر آزاده آماده ایم ،آماده ‘  از جمله شعارهای راهپیمایان امروز شهر باقرشهر بود.
دراین راهپیمایی باشکوه آیت الله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر ، سرهنگ موسی پور فرماندهی سپاه ناحیه روح الله (ره)، حجت الاسلام والمسلمین سمیعی نماینده ولی فقیه در سپاه روح الله (ره) ، سید ناصر موسوی بخشدار کهریزک ، مهندس استاد فرج شهردار باقرشهر ، افضل نیا رییس آموزش و پرورش بخش کهریزک ، اعضای شورای اسلامی باقرشهر و کهریزک و همچنین مدیران آموزش و پرورش و دیگر ادارات و ارگان های بخش کهریزک حضور داشتند.
مردم انقلابی و شهید پرور باقرشهر دراین راهپیمایی باشکوه پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیده و بر ادامه راه و اهداف مقدس امام راحل تاکید و با رهبر معظم انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

آیت الله موسوی امام جمعه باقرشهر همزمان با راهپیمایی ضمن تشکر از تمام کسانی که در این مراسم شرکت دارند به خبرنگار باقرشهرنیوز گفت : حضور در راهپیمایی 13 آبان یک وظیفه ملی است .امروز علاوه بر روز دانش آموز ، روز مبارزه با استکبار جهانی هم هست و آمریکای جنایتکار از ده ها سال قبل در حق ملت و کشور ما ظلم های زیادی کرده و مردم ما هرگز این ظلم ها را فراموش نمی کنند و حداقل کار ما مشارکت در این گونه راهپیمایی هاست.

سرهنگ موسی پور فرماندهی سپاه روح الله هم در در گفتگو با خبرنگار ما ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام حزن و اندوه محرم و همچنین تبریک یوم الله 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای عزیز بخصوص شهدای دانش آموز و دانشجو بیان کرد : ملت ما به صحنه آمدند تا بگویند که دشمنی مردم ایران با آمریکا تمام نشده و تا آمریکا دست از این اقدامات استکبار گونه اش بر ندارد و مقابل ملت غیور و همیشه در صحنه ایران سر به تعظیم فرو نیاورد ، ملت ما  آمریکا را دشمن اول خود می داند.

همچنین در بخش دیگری از این مراسم سید ناصر موسوی بخشدار کهریزک ضمن گرامی داشتن یوم الله 13 آبان و یاد و خاطره شهدای این روز به باقرشهرنیوز گفت : ملت همیشه در صحنه ایران با همبستگی همیشگی و همراهی با مقام معظم رهبری امروز هم در این راهپیمایی حضور گسترده داشتند و با مشت های محکم و گره کرده خود جنایات آمریکا را محکوم نمودند.

حسین توکلی از اعضای شورای اسلامی باقرشهر هم گفت : 13 آبان یک روز تاریخی در کشور ماست و هر ساله تعداد حاضرین در راهپیمایی بیشتر می شود و مردم ما هر روز به دشمن های آمریکا با ایران اسلامی  بیشتر پی می برند. شورای اسلامی باقرشهر هم با محوریت دفتر بخشداری و امام جمعه همکاری های لازم را به صورت کامل  داشته و هدف ما حضور حداکثری مردم علی الخصوص جوانان همیشه در صحنه باقرشهری در این گونه مناسبات است.

توزیع محصولات فرهنگی و تبلیغات محیطی با مضامین مرتبط با یوم الله 13 آبان و آمریکا ستیزی از جمله اقدامات فرهنگی در طول مسیر راهپیمایی بود.
در اواخر این راهپیمایی باشکوه حجت الاسلام والمسلمین علیزاده معاونت سیاسی شورای سیاست گزاری ائمه جمعه سراسر کشور در جلوی مصلی بزرگ باقرشهر سخنرانی کرد.

قطعنامه راهپیمایی یوم الله 13 آبان نیز در پایان این مراسم قرائت شد.
در بخش های از این قطعنامه با بیان اینکه 13 آبان یکی از مهمترین روزهای عزت، افتخار و ایستادگی ملت ایران در مقابل ظلم و استکبار است آمده است: شرکت کنندگان در راهپیمایی 13 آبان با اعتماد به نصرت الهی و اعتقاد بر استکبار ستیزی عقلانی ملهم از عاشورای حسینی و ندای هیهات من الذله مواضع خود را با بانگ رسای الله اکبر خامنه ای رهبر به جهانیان اعلام می دارد.
این قطعنامه افزوده است: شرکت کنندگان در این راهپیمایی آمریکا را همچنان شیطان بزرگ و مبارزه با استکبار را منطقی خردمندانه متکی بر تجربیات تاریخی و اعتقادی خود دانسته و ضمن تاکید بر رعایت کامل شروط دوراندیشانه و راهبردی رهبر معظم انقلاب در اجرای برجام، هر گونه تخطی از این امر را مصداق کامل نادیده گرفتن مصالح ملی و تضییع حقوق ملت می دانند.
این قطعنامه با تاکید بر وحدت، یکپارچگی و همدلی و همزبانی ملی حول محور ولایت فقیه، پیروی از آموزه های امام راحل(ره) و رهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب را ضامن تثبیت عزت و پیشرفت کشور و مهمترین عامل شکست و ناکامی اردوگاه استکبار در همه عرصه دانسته است.
13 آبان سالروز تبعید امام خمینی(ره) از ایران به ترکیه در سال 1343، کشتار دانش آموزان توسط رژیم پهلوی در سال 1357 و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا به دست دانشجویان پیرو خط امام در سال 1358 بعنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز نامگذاری شده است.

گزارش تصویری:

DSC07481

DSC07485

DSC07492

DSC07520

DSC07534

DSC07550

DSC07650

DSC07566

DSC07580

DSC07625

DSC07643

DSC07660

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *