برگزاری نشست هم اندیشی مسئولین شهر حسن آباد /عکس

روز گذشته نشست هم اندیشی مسئولین شهر حسن آباد با حضور دکتر جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری ، حجت الااسلام استيري امام جمعه حسن آباد و همچنین اعضای شورای شهر در سالن اجلاس شورای اسلامی حسن آباد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز ، روز گذشته نشست هم اندیشی مسئولین شهر حسن آباد با حضور دکتر جمالی پور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ری ، حجت الااسلام استيري امام جمعه حسن آباد و همچنین اعضای شورای شهر  در سالن اجلاس شورای اسلامی حسن آباد برگزار شد.

hh-1

در ابتدای این جلسه ، سید جواد اشرفی نسب رییس شورای اسلامی حسن آباد ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به مهمانان به ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده شورا و شهرداری حسن آباد و همچنین مشکلات و خواسته های مردم این شهر پرداخت.

سپس حجت الااسلام والمسلمین استيري امام جمعه شهر نيز ضمن خير مقدم به معاون محترم استاندارو فرماندار ویژه شهرستان ری و تشكر از برگزاري اينگونه جلسات هم انديشي ، به بیان مطالبي در زمينه خدمات رساني مطلوب تر به شهروندان و همچنین اهمیت خدمت رسانی به مردم از دیدگاه اسلام پرداختند.

در ادامه دكتر جمالي پور نيز ضمن تشكر از تشكيل اين جلسات هم فكري و همچنین از تعاملي كه بين مسئولين بخش و شهر حسن آباد وجود دارد قدرداني و احساس خرسندی نمود و افزود : تمام تلاش ما متمركز به حل مشكلات شهروندان محترم معطوف شده و با توجه به پتانسيل هاي خوب شهر حسن آباد با وجود فرودگاه بين المللي ، شهرك صنعتي شمس آباد وعبور مسير تردد شمال به جنوب كشور از اين منطقه ، لازم است كه مسئولين استاني نگاه ويژه ای در زمينه عمران و آباداني به اين منطقه از استان تهران داشته باشند.

hh-3

جمالی پور در پایان با بیان اینکه قدم هاي مهمي در زمينه احداث كمربندي ، تأمين آب و ايجاد مراكز درماني برداشته شده گفت : تنها اکتفا به همین چند پروژه كافي نيست و بايد تلاشها در جهت حل مشكلات مردم بيشتر شود تا رضايت همه شهروندان محترم را كسب نموده و با دعاي خير مردم عاقبت به خير شويم.

انتهای خبر / ع

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *