ترویج فرهنگ‌های انقلابی سپاه و بسیج از جمله رسالت‌های نهاد نمایندگی سپاه است / دشمن میخواهد‌ ما از اعتقاداتمان عقب نشینی کنیم

بزرگداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه و استاد شهید مرتضی مطهری

برادران عقيدتي، سياسي که در سپاه پاسداران مشغول خدمت هستند، اين کار را بايستي خيلي مهم بشمارند؛ زيرا سپاه پاسداران انقلاب اسلامي، رکن رکين و پايه‌‏ي محکم دفاع از انقلاب است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ مراسم بزرگداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بزرگداشت استاد شهید، مرتضی مطهری، در سالن اجتماعات شورای اسلامی باقرشهر به سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین مومنی فر، مسئول نمایندگی ولی فقیه ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله (ره)، و آیت اله سالمی، امام جمعه شهریار برگزار شد.

حجت الاسلام مومنی فر، ضمن تبریک هفته عقیدتی سیاسی سپاه و بسیج و همچنین هفته معلم سخنرانی خود را با چگونگی تشکیل نهاد نمایندگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آغاز نمود و مهم‌ترین وظیفه این نهاد را پاسداری از سپاه پاسداران انقلابی اسلامی برشمرد.

ایشان در ادامه به فعالیت‌های انجام شده توسط این نهاد، همچون: برگزاری دوره‌های آموزشی عقیدتی سیاسی با حضور کلیه پرسنل، برگزاری نشست‌های اخلاقی، سیاسی، اعتقادی، آموزش‌های غیرحضوری در فضای مجازی و… اشاره کرد.

آیت اله سالمی، امام جمعه شهریار، پس از تبریک بزرگداشت هفته عقیدتی سیاسی سپاه و هفته معلم، به لزوم هوشیاری در رابطه با اقدامات دشمن که به منظور تغییر فرهنگ انقلابی می‌باشد اشاره کرد.

وی افزود: دشمن بیدار است و روی اعتقادات‌ما کار می کند و خواستار عقب نشینی‌ما از اعتقاداتمان است.

آیت اله سالمی در ادامه گفت: مصیبتی بالاتر از این نیست که به وضع موجود راضی باشید .قناعت در همه چیز واجب است به جز کار فرهنگی، در انجام امور فرهنگی قناعت نکنید. ساخت ورزشگاه‌ها، مدارس، مساجد، پارک‌ها و… از جمله مصادیق فعالیت فرهنگی است و باید در الویت اجرا باشد.

همچنین در ادامه سخنان خود به حلقه‌های صالحین اشاره کردند و خواستار فعالیت گسترده تر در این حوزه شدند.

در پایان مراسم نیز از فعالان این حوزه، تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *