چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ارتقا سطح سلامت و شادی اهالی روستای قمصر

بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ارتقا سطح سلامت و شادی اهالی روستای قمصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی قمصر، در گفت و گو با خبرنگار ما، هدف از برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی (دا) را بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ارتقا سطح سلامت و شادی اهالی روستای قمصر، به ویژه جوانان برشمرد و افزود: روستای قمصر دارای ظرفیت های ورزشی بالا و یکی از سلامت ترین روستاها در سطح شهرستان است؛ امید است این جشنواره بتواند گام کوچکی در توسعه ورزش به ویژه ورزش همگانی، در سطح روستای قمصر و روستاهای همجوار برداشته باشد.
وی افزود: این جشنواره به همت دهیاری و شورای اسلامی روستای قمصر و با حمایت اداره کل ورزش و جوانان شهرستان استان تهران، شهرستان ری و هیات های بومی محلی استان تهران برگزار شده است.
مالمیر ضمن اشاره به فعالیت سوله اشتغالزایی بانوان در روستای قمصر، گفت: در حاشیه این جشنواره، 30 غرفه دایر و غذاهای محلی و محصولات صنایع دستی به نمایش گذاشته شد.

وی ادامه داد: در برگزاری این غرفه ها، تمامی مردم مشارکت داشته اند که این امر، گامی موثر در بحث اشتغالزایی و فرهنگسازی بوده است.

رئیس شورای اسلامی روستای قمصر در پایان ضمن تقدیر و تشکر از مردم، مسئولین و اصحاب رسانه گفت: امیدواریم با همت مسئولین استانی و شهرستانی، ورزش روستاها، از جایگاه ویژه ای برخوردار شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *