بسیجیان برتر کنکور سراسری شهرستان ری تجلیل شدند

دانش‌آموزان بسیجی برتر شهرستان ری که در کنکور سراسری سال ۱۳۹۸ حائز رتبه‌های برتر شده‌اند، در مراسمی با حضور مسئولان سپاه سیدالشهدا(ع) استان تهران و ناحیه حضرت روح‌الله تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) باقرشهر در این آیین که در بخشداری کهریزک برگزار شد، اظهارداشت: آموزش و پرورش ری با همکاری سپاه برنامه‌های دانش‌آموزی زیادی را در راستای موفقیت دانش آموزان اجرا کرده و در تربیت جوانان انقلابی و پیشرو در برنامه‌های علمی گام‌های موثری برداشته است.

سرهنگ اصغر آرزومندی افزود: ظرفیت، پتانسیل و وجود نخبگان در عرصه‌های مختلف موجب توسعه شهرهای حاشیه‌ای جنوب پایتخت شده و توانسته‌اند گام‌های خوبی در این منطقه صنعتی بردارند.

وی با بیان اینکه پرورش نسل جوان با سلاح تقوا باید انجام شود، گفت: با توجه به تاکیدات رهبری مبنی بر حضور دانش آموزان و مشارکت آنها در مساجد و ارتباط خانواده با مسجد، این مهم در بین جوانان  ابن شهرستان با همکاری سپاه پاسداران در حال انجام است.

فرمانده سپاه ناحیه حضرت روح‌الله(ره) با اشاره به وجود استعدادهای علمی و هنری فراوان در شهرستان ری اظهارداشت: خوشبختانه با وجود استعدادهای بسیار زیاد علمی، دانش آموزان ری با وجود امکانات حداقلی موفق به کسب پیشرفت‌های علمی و آموزشی فراوانی در مقاطع علمی شده‌اند.

وی اضافه کرد: حضور نفرات برتر استعدادهای علمی و درسی این شهرستان در دانشگاه‌های برتر، فرصت مناسبی برای معرفی آداب و رسوم مردمان جنوب پایتخت است.

به گزارش ایرنا، پس از اعلام نتایج آزمون سراسری کنکور سال ۹۸ و مشخص شدن نتایج اولیه آن، ۱۳ دانش‌آموز بسیجی ری که رتبه زیر یکهزار را کسب کردند،در پایان این آیین از آنها تجلیل شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *