×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

بیانیه ناحیه حضرت روح الله(ره) به مناسبت سالگرد ارتحال امام و قیام ۱۵ خرداد

ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) همزمان با فرارسیدن سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) و قیام ۱۵ خرداد؛ بیانیه ای صادر کرد.متن کامل این بیانیه به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

جمهوری اسلامی مولود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران بود که با دم مسیحایی رهبر آزاده اش روح خدا حضرت امام خمینی رضوان الله تعالی علیه و ملتی سرافراز و خستگی ناپذیر و به برکت خون شهیدان و مجاهدان راه فضیلت به بار نشست، روزی که روح خدا به خدا پیوست و جاودانه شد.

این ملت با اشک ماتمی که نثار مقدم آن یار سفرکرده نمود و جهان را در ارادت خویش به ولایت حیران کرد، پشتوانه مردمی این نظام را که پیشتر نیز بر همگان مبرهن گشته بود، بیش از پیش هویدا ساخت.

در ۱۵ خرداد سال ۴۲ خشم مقدس و انقلابی مردم خداجوی ایران، پایه های استبداد رژیم ستمشاهی را به لرزه افکند و رژیم سرسپرده پهلوی مبارزان انقلابی را به خاک و خون کشید.

۱۵ خرداد نثار خون در این روز فصلی جدید را در مبارزه علیه عمال استکبار جهانی گشود و خون شهدای این روز همچنان در جوشش بود تا ارکان حکومت خودکامه را در هم شکست و امت اسلامی پیروزی شکوهمند خویش را در سایه رهبری بزرگ امام خمینی(ره) به نظاره نشست.

۱۵ خرداد یادآور روزی است که ملت مسلمان ایران در دفاع از استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی سینه سپر کردند و در مقابل آماج گلوله های دشمن سرافرازانه ایستادند تا اسلام و ارزش های ناب اسلامی باقی و ماندگار باشد.

پانزدهم خرداد نقطه عطفی است در تاریخ معاصر، یادگاری است از پیوند معنوی توده های عظیم معنوی مردم کشور ما، واکنشی است از احساس عمیق مذهبی ملت ایران، نمایشی است از به پا خواستن مردمی که می خواستند ظلم و ستم را از بن برکنند، تجسمی است از تاریخ اسلام و درجه ای است برای سنجش فداکاری و از خودگذشتگی انسان هایی که به دنبال آرمان الهی حرکت می کنند.

پانزدهم خرداد روز قیام خونین مردم جان بر کفی است که به نام اسلام و برای اسلام به میدا آمدند تا سلطه طاغوتیان را از کشورشان برچنند.

ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) از ملت آگاه، هوشیار و مومن ایران اسلامی دعوت می نماید تا امسال نیز یکبار دیگر همچون همیشه با حماسه آفرینی و حضور پرشور در مراسم با شکوه این دو روز بزرگ، نام و یاد شهدای انقلاب و امام بزرگوار را در دل های خویش زنده نگه دارند و با آرمان های شهیدان گلگون کفن انقلاب و حضرت امام خمینی(ره) کبیر تجدید میثاق نمایند.

روابط عمومی ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره)

 

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.