بی سامانی ساخت و سازها در کهریزک

این روزها با توسعه شهرها، شهرنشینی و رشد روز افزون جمعیت در جوامع مختلف می توان از جمله مشکلاتی را که مردم با آنها در این زمینه دست و پنجه نرم می کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ این روزها با توسعه شهرها، شهرنشینی و رشد روز افزون جمعیت در جوامع مختلف می توان از جمله مشکلاتی را که مردم با آنها در این زمینه دست و پنجه نرم می کنند کمبود مسکن و دیگر امکانات رفاهی نام برد که خود این عوامل زمینه ساز افزایش تخلفات ساختمانی در شهرها، کلانشهرها و شهرهای حاشیه ای پایتخت شده است.

حال اگر به دنبال ریشه یابی در رابطه با این موضوع باشیم می توان از عدم وجود نظارت درست و کافی بر ساخت و سازها شهری نام برد.شهر کهریزک به دلیل در حومه قرار داشتن پایتخت و سرریز جمعیت کلانشهر تهران به شهرهای حاشیه ای متاسفانه این روزها از این قاعده مستثنی نیست.

رسانه باقرشهر نیوز با یک بررسی اجمالی متوجه بی سامانی ساخت و سازها در این شهر شده است . حال باید از مسئولان مربوطه در این شهر پرسیده شود باتوجه به معضلاتی که در آینده به دلیل عدم رعایت قوانين و ضوابط در ساخت و سازها گریبان‌گیر شهر خواهد شد ، چرا سکوت کرده اند و از خود هیچ گونه عزمی در برخورد با این بی قانونی ها نشان نمی دهند آیا در سایه غفلت برخی از مسئولان زیرربط باید در آینده شاهد شهری بی سامان از لحاظ اصول اولیه شهرسازی باشیم و کهریزک به لیست شهرهای بی نظم تبدیل شود. ما منتظر پاسخ روشن و صریح در این زمینه و همچنین منتظر شنیدن برنامه شهرداری و شورای کهریزک جهت عبور از این بحران در شهر کهریزک هستیم…

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *