×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

تأکید مسئولین بانک صادرات برحمایت از مددجویان آسایشگاه کهریزک

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز ؛ در نشست مشترک محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه کهریزک با محمدمقامی مدیر شعب بانک صادرات منطقه جنوب تهران ، بر اهمیت حمایت از نیازمندان جامعه بویژه خانواده بزرگ کهریزک که مأمن ۱۷۵۰ مددجوی معلول ، سالمند و بیمار مبتلا به ام اس است ، تأکید شد.

در ابتدای این دیدار ، محمدرضا صوفی نژاد مدیر آسایشگاه با تبیین جایگاه کهریزک در اذهان عمومی ، اذعان داشت؛ امروز خانواده بزرگ کهریزک معرف حضور قریب به اتفاق همشهری های تهرانی و نیز هم میهنان عزیزمان است . آنان بخوبی می دانند چه کسانی در این خانه بزرگ ساکن هستند و چه نیازهایی دارند.

وی افزود: حمایتها و نگاه ویژه مردم نوعدوست با آن باورهای دینی و اخلاقی خالصشان از خانواده بزرگ کهریزک ، کار بزرگی است و دغدغه اصلی دست اندرکاران اداره این مجموعه ، تأمین معاش این خانواده بزرگ است ، خانواده ای که بدلیل نیازهای متعد خاص درمانی مستلزم توجه ای ویژه هستند .

صوفی نژاد  با ذکر مثالهایی در این زمینه نیزگفت: بیش از ۹۵۰ نفر از سالمندان و معلولین ما روزانه ۳ عدد پوشینه استفاده  می کنند که این یعنی بیش از یک میلیون عدد در سال ، البته این امر بخش کوچکی از هزینه های جاری است ، خرید انواع داروهای مورد نیاز و ملزومات پزشکی ، هزینه های بالای آب و برق و گاز ،حقوق پرسنل و دهها هزینه دیگرگویای نیازهای فراوان کهریزک است که حمایتهای همه جانبه را می طلبد.

مدیر آسایشگاه توکل به خدا ، استفاده صحیح از منابع موجود و نگاه نیک  اندیشان در طول یک سال کاری را ، راه گشای تأمین هزینه های زندگی مددجویان دانست که با امید به خداوند سالهای پیش رو را نیز به همین منوال خواهند گذراند.

محمد مقامی مدیر شعب بانک صادرات منطقه جنوب تهران ، با تحسین صبوری ها و پشتکار مسئولین آسایشگاه در تأمین هزینه های جاری گفت: به باور من ، آمارها تنها نشان  از کارها و رویدادهایی است که در طول سال بدان پرداخته شده ، حال آنکه خدا میداند برای جزء به جزء همین رویدادها ، چه زحمات طاقت فرسایی پشت سرگذاشته شده است.

وی یاد آور شد: بخوبی میدانیم همواره دغدغه معاش سالمندان و معلولین را دارید ، صورت وضعیت هزینه های جاری که در این نشست به آنها پرداخته شد، نشان از نیاز همه جانبه دارد و ما نیز بعنوان بخشی از این جامعه آمادگی داریم تا در رفع برخی از این نیازها با اعطاء تسهیلاتی ، همیار آسایشگاه کهریزک باشیم.

مقامی استفاده از وب سایت بانک صادرات را در اعلام نیازهای آسایشگاه به مردم را از دیگر اقدامات موثر دانست و تأکید کرد:

آگاهی بخشی و یاد آوری نیازهای اساسی این سازمان می تواند تأکیدی دوباره بر آنچه امروز در کهریزک می گذرد باشد و امیدواریم بتوانیم از این پس مانند سایر ارگانهایی که همراه و همگام باشما هستند،در این گونه اقدامات شایسته سهیم باشیم.

گفتنی است مقرر گردید با حضور رئوسای شعب بانک صادرات منطقه جنوب تهران در آسایشگاه کهریزک و آشنایی بیش از پیش آنان با فعالیتهای در حال انجام ، در بخش اعطاء تسهیلات به مجموعه همکاری لازم صورت پذیرد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.