×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

تا مردمی شجاع ارتش غیور سپاه و بسیج همیشه در صحنه و نیروی انتظامی مقتدر داریم این نظام هرگز آسیب نخواهد دید

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ آیت اله سید احمد موسوی امام جمعه باقرشهر در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن دعوت به تقوای الهی به بیان روایتی از امام صادق(ع) پرداخت و گفت: اهل بیت (ع) ما را از داشتن زبان بد نهی می کنند که متاسفانه بسیاری از اطرافیان ما خیلی بد زبان و فحاش هستند که سبب وقوع بسیاری از جرم ها می شود. سلامت و امنیت لسانی برای جامعه بسیار مهم است. تهمت، دروغ ، آبروریزی و دیگر گناهان زبانی بسیار مهم است.

امام جمعه باقرشهر گفت: روز جهاد کشاورزی را به جهادگران کشاورزی منطقه تبریک می گوییم، جلسه خوبی هم برای حل مشکلات کشاورزان منطقه در بخشداری کهریزک برگزار و تصمیمات خوبی هم اتخاذ شد، انشاله نتایج این جلسه پیگیری و موجب حل مشکلات کشاورزان ما شود.

وی افزود: هفدم دی ماه روز جوانمردی و فتوت است، این روز را به همه جوانمردان و ورزشکاران عزیز تبریک می گویم، این روز یادآور سالروز درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی است که در یک توطئه ای جان خود را از دست داد.

آیت اله موسوی در ادامه به حوادث اخیر کشور اشاره کرد و گفت: دست دشمن به وضوح در این حوادث دیده شد، دست آمریکا و اسرائیل، عربستان سعودی، وهابیت، داعش، تکفیری ها و دیگر دشمنان رژیم به وضوح دیده شد، مسجد را آتش زندند، حسینیه و امام زاده و پرچم مقدس کشورمان را به آتش کشیدند، مطمئنا این کار معترضین به مسائل اقتصادی نبوده است، این کار دشمن است که پرچم یک ملت را اتش می زند. این کار دشمن تشیع است که حسینیه و مساجد را اتش می زنند مراکز بسیج و نیروی انتظامی و ادارات را آتش زندند.

وی در ادامه به فرمایشات گوهر بار مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: دشمنان ایران با ابزارهای گوناگون که در اختیار دارند هم پیمان شدند تا برای نظام اسلامی مشکل ایجاد کنند، دشمن همواره مترصد فرصتی است تا برای کشور مشکل ایجاد کند.

امام جمعه باقرشهر اظهار داشت: از همه رقبای سیاسی و منتقدان دولت استدعا دارم در انتقادات خود مصالح ملی و منافع نظام را در نظر گیرند، امروزه بیش از هر زمان دیگر به اتحاد و انسجام ملی نیازمندیم، دشمن از انتقادات تند و تیز تخریب گونه سوء استفاده می کند و به اصل نظام می تازد، باید توجه کنیم که انتقادات دلسوزانه و محترمانه باشند.

وی افزود: ریاست محترم جمهور و دولت قوه مقننه نظام مقدس جمهوری اسلامی را تشکیل می دهد، رئیس جمهور مشروعیت قانونی و شرعی دارد، ما باید در انتقادها توجه کنیم و احترام را نگه داریم، اگر خودمان احترام یکدیگر را رعایت نکنیم انتظار داریم ترامپ و اسرائیل و دشمنان این نظام احترام ما را نگه دارند. نقد و انتقاد باعث پیشرفت هر جامعه ای می شود اما باید دلسوزانه و محترامانه باشد.

وی خاطرنشان کرد: باید همگی توجه داشته باشیم، نباید کاری کنیم که دشمن احساس کند که داریم سهم خواهی می کنیم، همه باید کمک کنیم، مردم عزیز مراقب فرزندان خود باشید که مبادا فریب دشمن را بخورند، اقدام علیه امنیت ملی بسیار سنگین است که اگر خدای نکرده کسی گرفتار آن شود رهایی از آن بسیار سخت خواهد بود.

آیت اله موسوی در ادامه خطاب به مدیران و کارمندان دولتی گفت: کارمندان و مدیران عزیز شما هم باید سعی کنید تا مردم را راضی نگه دارید، با مردم مدارا کنید و سعی کنید به آن ها خدمت کنید، دشمن به دنبال کوچکترین روزنه است تا اصل نظام را نشانه بگیرد.

وی افزود: آمریکا، اسرائیل، مخالفان این نظام نباید زور بیخود بزنند، جمهوری اسلامی به این راحتی از پا در نمی آید، تا مردم شجاع ایران، ارتش غیور، سپاه و بسیج همیشه در صحنه، نیروی انتظامی مقتدر و مردمی شجاع داریم این نظام هرگز آسیب نخواهد دید؛ همه بدانند که ما ایران را از حلقوم آمریکا و از چنگ اسرائیل و انگلیس بیرون کشدیم، دیگر نخواهیم گذاشت که دست نجس و آلوده هر کشوری به ایران برسد. از زحمات نیروی مقتدر انتظامی و سربازان گمنام امام زمان در برقراری نظم و امنیت چند روز اخیر قدردانی می کنیم

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.