دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر:

تبریک دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای قمصر به مناسبت یوم الله 13 آبان ماه

دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر طی پیامی روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را تبریک گفتند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر طی پیامی روز 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را تبریک گفتند.

متن این پیام به شرح زیر است؛

در حافظه تاریخی ملت قهرمان‌پرور ایران، سیزده آبان یادآور 3 اتفاق مهم است: تبعید امام(ره) به ترکیه در 13 آبان 1343، قتل عام دانش آموزان در 13 آبان 1357و تسخیر سفارت آمریکا در 13 آبان 1358توسط دانشجویان پیرو خط امام(ره)، سه رویدادی که نقش موثری در تحرک انقلاب اسلامی داشتند. البته محتوی و هویت هر سه اتفاق دربر دارنده ارزش‌ها و آموزه‌های اسلامی، آزادگی و مبارزه‌ای ضداستکباری بود و ابعاد وسیع داخلی و بین‌المللی 13 آبان 1358 سبب نامگذاری آن به ” انقلاب دوم ” از سوی امام راحل(ره) شد. انقلاب دومی که ریشه های انقلاب را گسترده تر کرد و زمینه را برای رسوایی بسیاری فراهم نمود.

مجموعه رویدادهای این روز تاریخی پیام ها و درس های فراوانی برای نسل حاضر و نسل های آینده دارد که عصاره آن ضرورت هوشیاری در برابر توطئه ها و هجمه های دشمنان بخصوص لزوم هوشمندی نسل جوان و خودباوری و اتکا به نفس آنان در مقابله با دسایس و فتنه ها و دفاع از مرزهای جغرافیایی، عقیدتی و فرهنگی و همچنین تلاش در جهت نیل به پیشرفت و اقتدار افزون تر می باشد.

13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است، این روز، روز میعاد دانش آموزان تاریخ ایران اسلامی با شهیدان دانش آموز از آغاز نهضت امام خمینی(ه) تا شهیدان دفاع مقدس و نیز همه دانش آموزانی که در سراسر جهان در راه مبارزه برای آرمانخواهی جان در راه عدالت نثار می کنند تا ریشه ظلم بر چیده شود. میعادی که بند بند آن جهد و جهاد و اجتهاد در عرصه های عزت و آزادگی است.

مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر، ضمن گرامیداشت 13 آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از عموم مردم شهید پرور و همیشه در صحنه روستای قمصر انتظار می رود همچنان که در تمامی صحنه های انقلاب حضوری آگاهانه را به نمایش گذاشتند اینبار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمایی 13آبان این روز خدایی، فریاد خود را برای رسوا کردن آمریکا وهم دستان او سردهند تا بار دیگر با آرمان های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق کرده باشیم.

آیین راهپیمایی یوم الله 13 آبان (روز ملی مبارزه با استکبار جهانی) در باقرشهر ساعت 9:30 روز یکشنبه 13 آبان از ابتدای خیابان 30 متری امام خمینی به سمت مصلای برزگ باقرشهر برگزار می شود.

در ضمن وسیله ایاب ذهاب جهت حضور اهالی روستا راس ساعت 8:30 در میدان امام حسین(ع) روستای قمصر توسط دهیاری مهیا گردیده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *