محمود مالمیر، رئیس شورای اسلامی قمصر؛

تبریک رئیس شورای اسلامی قمصر به مناسبت روز دهیار

نامگذاري چهاردهم تيرماه به عنوان روز دهيار، مهمترين سياستگذاري براي ايجاد توسعه پايدار در مناطق  روستايي است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ محمود مالمیر، رئیس شورای اسلامی، با صدور پيامي فرا رسيدن 14 تير ماه «روز دهيار» را تبريک گفت.

متن پيام به شرح زير است:

نامگذاري چهاردهم تيرماه به عنوان روز دهيار، مهمترين سياستگذاري براي ايجاد توسعه پايدار در مناطق  روستايي است.

امروزه برنامه ريزي و مديريت نوين روستايي در فرآيند نظام مردم سالاري ديني، موجب کيفيت بخشي به خدمات روستايي شده است بطوريکه علاوه بر ارائه خدمات مناسب، دهياري ها به لحاظ تنوع فعاليت ها و ارزشهاي فرهنگي و اجتماعي داراي اهميت فراوان مي باشند.

دهياري ها به عنوان يک نهاد عمومي با ساختار خدماتي و اجرايي مبتني بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و براي دست يابي به شاخصه هاي روستاي توسعه يافته و پويا نيازمند عزم و اراده جدي تمامي تلاشگران اين عرصه است که با برنامه ريزي علمي، مسير توسعه همه جانبه را هموار و فضايي مطلوب را براي مردم فراهم کنند.

اینجانب از طرف اعضای شورای اسلامی قمصر این روز را به کلیه دهیاران دلسوز و توانمند و زحمت­کشان عرصه تلاش و سازندگی به ویژه جناب آقای اسماعیل آقاخانی، دهیار محترم روستای قمصر، تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدمات خالصانه شان تقدیر و تشکر می­نمایم و از خداوند منان برای ایشان که با فعالیتهای شاخص، زمینه توسعه و آبادانی را فراهم آورده ، آرزوی توفیق و سربلندی دارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *