×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

تبعیض و بدسلیقگی قلب خبرنگاران ری را به درد آورد

به گزارش باقرشهرنیوز ، به نقل از جام ری؛  بی توجه ای و تبعیض بین اصحاب رسانه در سفر رئیس جمهوری ایران به “ری” قلب خبرنگاران متعهد و پیشکسوت شهرستان ری را به درد آورد.

با توجه به اینکه شهرستان ری از دیر باز مورد توجه و همچنین مهد فرهنگ و تمدن بوده است، ولی همیشه در سایه بی عدالتی قرار گرفته است و متاسفانه این رفتارها تمامی ندارد و از هرسویی و هر طریقی این نا عدالتی ها دامن گیر مردم ری می باشد.
حدود دو سال از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد و مسوولان ری در هر لحظه از زمان که نیاز به حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران داشته اند ، خبرنگاران با تمام وجود در مسیر اطلاع رسانی حاضر بوده اند.
خبرنگارانی که با عشق و سوگند به قلم در این مسیر سخت و دشورا ،بی هیچ توقعی به وظیفه خطیر خود در خصوص آگاهی بخشی پرداخته اند.
ولی متاسفانه مزد زحمات دو ساله و چندین ساله این قشر خدوم در سفر ریاست محترم جمهوری به “ری” قبله تهران با بد سلیقگی و تبعیض و ترس از این نهاد و آن نهاد داده شد.
جای بسی تامل است که آیا مسوولان ری اصحاب رسانه را که در شعار ارباب جراید و یکی از ارکان قانون اساسی می دانند در کجای این سفر دیدن…؟؟؟!!!
و نیز در دیدار و نشست نخبگان با رئیس جمهور جایگاه رفیع رسانه کجا بود؟؟؟
و چرا با سلیقه عمل کردن؟؟؟؟؟ این پرسش ها و صد ها پرسش دیگر به نحوی در ذهنم جا گرفته که دیگر قادر به نوشتن هم نیستم…
از این رو به جد خواستار رسیدگی و پاسخ صریح و شفاف مسوولان ری به این اتفاق ناگوار و زشت که متاسفانه در تاریخ سفر رئیس جمهوری ایران دکتر حسن روحانی به “ری” قبله تهران رقم خورد، هستم.
رضا فغانی
نماینده ارباب جراید در شورای فرهنگ عمومی شهرستان ری
سرپرست روزنامه های جام جم و ایران در جنوب استان تهران

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.