تجلیل مدیران شهرداری و بخش کهریزک از اعضای شورای اسلامی به مناسبت روز ملی شورا

به مناسبت فرا رسیدن روز ملی شوراها  از سوی امام‌جمعه محترم و  بخشدار کهریزک،شهردار، مدیران و معاونین حوزه شهرداری از اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک تجلیل بعمل امد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ به مناسبت فرا رسیدن روز ملی شوراها  از سوی امام‌جمعه محترم و  بخشدار کهریزک،شهردار، مدیران و معاونین حوزه شهرداری از اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک تجلیل بعمل امد.

مهندس نعمت زاده فرا رسیدن روز ملی شوراها این روز را که نماد همدلی و همفکری مردمی است را به اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک تبریک گفت.

شهردار کهریزک به همراه امام‌جمعه و بخشدار کهریزک و جمعی از معاونان و مدیران شهرداری  با حضور در ساختمان شورای اسلامی شهر کهریزک از زحمات و تلاش بی وقفه اعضای شورای اسلامی شهر کهریزک در رصد و شناسایی مشکلات و پیگیری جهت حل و فصل معضلات قدردانی کرد و گفت: مجموعه مدیریت بهینه شهر کهریزک بر مبنای سه رکن اصلی شهرداری، شورا و شهروندان اداره می شود و هرقدر ارتباط و تعامل این سه رکن قوی و تاثیر گذار باشد بی شک مدیریت شهر بهتر و شهروندان از منفعت بیشتری بهره مند می شوند.

وی در ادامه حضور فعال و پر تلاش اعضای جوان شورای اسلامی شهر کهریزک را یکی از رموز موفقیت اداره شهر و قرار گرفتن این شهر در فهرست شهرهای روبه توسعه عنوان کرد.

در پایان با اعطای لوح تقدیر از اعضای شورای اسلامی کهریزک تجلیل بعمل اورد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *