وحید فروغی معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک:

تجهیز بوستان های کهریزک به آبخوری های آب آشامیدنی

اجرای این طرح بر اساس یکی از فراوان‌ترین مطالبات شهروندان در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار گرفت که علاوه بر ارائه خدمات رفاهی به شهروندان در بهداشت سلامت آنها نیز تاثیر بسزایی دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ در راستای افزایش رفاه حال شهروندان و مسافران ۲۰ آبخوری آب آشامیدنی در بوستان های شهر کهریزک نصب شد.

وحید فروغی با اعلام این خبر گفت: باتوجه به حضور چشمگیر اهالی شهر و مسافران و رهگذران در بوستان های شهر کهریزک و نیاز آن ها به آب آشامیدنی سالم و مناسب، پیگیری دریافت مجوز و اجرای طرح های زیرساختی از ابتدای فصل بهار در دستور کار معاونت خدمات شهری شهرداری کهریزک قرار داشت که خوشبختانه درحال حاضر توانستیم طرح آبرسانی آب شرب را در ۳ بوستان بزرگ شهر اجرا کنیم.

وی در تکمیل این خبر اظهار داشت: پس از دریافت مجوز لازم، نقاط مورد نظر در بوستان های لاله، معراج و چهارباغ شناسایی و عملیات لوله گذاری به اجرا درآمد و تاچند روز آینده نیز تاسیسات و شیرآلات آبخوری ها نیز نصب می شود.

معاون خدمات شهری شهرداری کهریزک اظهار داشت: اجرای این طرح بر اساس یکی از فراوان‌ترین مطالبات شهروندان در دستور کار معاونت خدمات شهری قرار گرفت که علاوه بر ارائه خدمات رفاهی به شهروندان در بهداشت سلامت آنها نیز تاثیر بسزایی دارد.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *