×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

تحقق اقتصاد مقاومتی، اهداف برنامه ششم و سند چشم انداز ۲۰ساله نظام را محقق می کند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، به نقل از آفتاب ری ، به مناسبت شروع سال جدید، فرماندار و مدیران ادارات شهرستان ری با تولیت آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) طی نشستی صمیمی دیدار و گفتگو کردند.

جمالی پور اظهار داشت: سال گذشته با همکاری و تلاش مدیران شهرستان در حوزه اجرایی و شهری خدمات شایسته ای ارائه شد که در مقایسه با بودجه دولت و همچنین دیگر مناطق، بسیاری از مشکلات عمیق این منطقه برطرف شد.

وی با بیان اینکه هر دو انتخابات شوراها و ریاست جمهوری برای توسعه کشور مهم هستند، گفت: همه ما باید تلاش کنیم این دو ظرفیت را به اعتبار و افتخاری برای نظام جمهوری اسلامی ثبت کنیم.

فرماندار شهرستان ری ادامه داد: مردم، افراد شایسته و اصلح را برای شوراها انتخاب کنند تا از ظرفیت های موجود بهترین ها برای اداره امور محلی و منطقه ای معرفی شوند.

جمالی پور با بیان اینکه ریاست جمهوری در ابعاد محلی، منطقه ای، ملی و بین المللی حائز اهمیت است، افزود: مردم باید با انتخاب بهترین ها بتوانند شرایطی که در عرصه اقتصاد کشور پیش آمده، هدایت بکنند تا شرایط آینده کشور در جهت منافع مردم و کشور قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: در مدت سه سال خدمت در شهرستان ری با حفظ وحدت و همدلی و با درک درست از شرایط کشور و وضعیت مردم توانستیم با مدیریت عقلانی کارهای مردم را پیش ببریم که این ظرفیت به خدمات ارزشمندی برای مردم منجر شده است.

فرماندار شهرستان ری در ادامه بیان کرد: همراهی و هدایت آیت الله ری شهری و امام جمعه شهرری در طی سالهای گذشته سرمایه عظیمی برای مدیران شهرستان بوده است و در سال ۹۶ نیز با همین روحیه و در بعد انسجام ملی ظرفیت خود را برای خدمت به مردم بسیج می کنیم.

جمالی پور با اشاره به شعار سال ۹۶ تصریح کرد: مقام معظم رهبری کشور را بسوی توسعه و مباحثی که ریشه اساسی بسیاری از مشکلات کشور است، هدایت می کنند چنانکه تحقق اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغالزایی می تواند بسیاری از معضلات کشور را حل کند.

وی تاکید کرد: همه ظرفیت شهرستان باید بسیج شود تا شعار اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغالزایی در سال ۹۶ محقق شود و این شعار کلیدی تحقق اهداف برنامه پنجم و ششم و سند چشم انداز ۲۰ساله نظام را به دنبال خواهد داشت.

فرماندار شهرستان ری خاطرنشان کرد: سه ماهه مهم و تاریخ ساز کشورمان را با همدلی و همزبانی به پایان می رسانیم و هرچه مردم انتخاب کنند مبارک خواهد بود.

  • جمالی پور با بیان اینکه انتخابات، حوزه های داخلی و خارجی را تحت تاثیر قرار می دهد گفت:  همه ما در راستای تحقق آرمانهای نظام و انقلاب و خواسته ها و مطالبات مردم در سال ۹۶ تلاشی مضاعف کرده و با درک درست از شرایط کشور و با همدلی و انسجام ملی آینده خوبی برای کشور رقم خواهیم زد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.