×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

تربیت مدیران آینده یک ضرورت حیاتی است

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز؛ دکتر محمد ابراهیم مداحی در این نشست خبری بیان داشت: طرح تربیت مدیران راهبردی و جهادی آینده با مشورت نخبگان علمی و اجرایی و ساعت ها کار کارشناسی در طول دوسال اخیر تهیه و در هیئت امنای پژوهشکده تصویب و شناسه دفتر توانمند سازی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی را دریافت نموده است.

وی با بیان این نکته که بخش قابل توجهی از مسائل و مشکلات کشور ناشی از چرخه معیوب گردش نخبگان و گپ انتقال ناقص تجربیات بین نسلی در حوزه های مدیریتی در سطوح مختلف است، استعداد یابی، جانشین پروری، ساختار سازی و تربیت مدیران مستعد ، دور اندیش، سیاست گذار و با انگیزه برای مدیریت آینده کشور را امری حیاتی و ضرورتی غیر قابل انکار دانست.

رئیس پژوهشکده چشم انداز و آینده پژوهی خاطر نشان کرد: پژوهشکده چشم انداز و آینده پژوهی حاصل تعامل مثبت مجمع تشخیص مصلحت نظام و دانشگاه آزاد اسلامی است.

دکتر محمد ابراهیم مداحی در این نشست خبری بیان داشت: طرح تربیت مدیران راهبردی و جهادی آینده با مشورت نخبگان علمی و اجرایی و ساعت ها کار کارشناسی در طول دوسال اخیر تهیه و در هیئت امنای پژوهشکده تصویب و شناسه دفتر توانمند سازی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی را دریافت نموده است.

مداحی در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص چگونگی اجرای دوره ، شرایط دانش پژوهان ، زمان اجرا و سایر جزئیات اعلام کرد: به زودی در قالب اطلاعیه ای رسمی موارد فوق از طریق رسانه های جمعی و پایگاه های خبری اطلاع رسانی خواهد شد.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.