×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

تشکیل جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی باقرشهر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهر نیوز، این جلسه که با حضور اعضاى کمیسیون عمرانی، اعضاى شورا شهر به همراه مدیران و کارشناسان شهردارى باقرشهر تشکیل شد و موارد زیر مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اخذ گردید.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی باقرشهر از بررسی نمای متفق الاشکل ساختمان‌ها در شهرکهاى جدیدالاحداث خبر داد و گفت :مقرر شد تا شهرداری باقرشهر سریعا نسبت به تهیه طرح نمای واحد ساختمان ها براى ارائه خدمات بهتر به شهروندان و همچنین بهبود بخشیدن به نما و منظر شهرى سریعا اقدام نماید

وی در ادامه افزود : احداث تاسیسات فاضلاب شهری در شهرک های جدیدالاحداث مورد بررسی قرار گرفت و مقرر گردید تا مکاتبات لازم از سوی شهرداری باقرشهر با ادارت ذیربط در راستای لحاظ نمودن تاسیسات فاضلاب شهری در ساختمان های احداثی صورت پذیرد.

دکتر پناهنده در خصوص نقشه پارک احداثی در اراضی ۳۳ هکتاری بهشت زهرا(س) اظهار داشت: پس از بررسی این موضوع ، مقرر شده تا جهت بازبینی مجدد طرح پارک ، طرح موجود سریعا به شورای اسلامی باقرشهر جهت تصمیمات جدید ارسال گردد.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی باقرشهر در ادامه عنوان کرد : مصوبات احداث رفیوژ وسط جاده قمصر مورد مطالعه و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تا با بخشدار محترم و رئیس شورای بخش به همراه اعضای کمیسیون عمران شورای اسلامی و نماینده شهرداری باقرشهر جلسه‌ای در این راستا هر چه سریعتر برگزار شود.

از بندهای دیگر این جلسه وی از بررسی وضعیت خشکه چینی پیاده روهای سی متری امام خمینی (ره) خبر داد افزود : تعویض کل خشکه چینی های سی متری امام خمینی(ره) در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

عسگر پناهنده در خصوص وضعیت ورودی ورزشگاه ایثارگران عدم رضایت شهروندان از ورودى ورزشگاه در پارک عطر سیب گفت : در این جلسه مقرر شده تا در ضلع جنوبی ورزشگاه درب ورودی جدید طراحی و برآورد هزینه شود و به شورای اسلامی برای تصمیم گیری ارسال گردد.

وی تاکید کرد: وضعیت نابسامان حریم خطوط لوله در ضلع شرقی باقرشهر نیز مورد بررسی قرار گرفت و تسطیح و شن پاشی فاز اول از سی متری فلسطین تا خیابان امام موسی صدر از طریق شهرداری در دستور کار قرار گرفت.

رئیس کمیسیون شورای اسلامی باقرشهر از زیباسازی لچکی تقاطع خیابان آیت الله کاشانی و خیابان جهاد با توجه به درخواست اهالی ، خبرداد و افزود: قرار است تا شهرداری نسبت به ارائه طرح مناسب به همراه برآورد هزینه اقدام نماید .

پناهنده در پایان خطرنشان کرد: طرح و المان پروژه اصلاح میدان فاتحی نیز مورد بررسی قرر گرفت و مقرر شد تا جلسه ای با طراح میدان به همراه اعضای شورای اسلامی و نماینده شهردار در اسرع وقت برگزار شود و طرح مصوب لازم الاجرا خواهد بود.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.