×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

تغییر الگوهای اسلامی با سبک زندگی غربی از اهداف دشمن در جامعه امروز است

به گزارش باقرشهرنیوز  به نقل از تهران نیوز ؛ کارگاه مصون سازی فرهنگی خواهران شاغل در سپاه سیدالشهداء استان تهران امروز با حضور سردار علی نصیری فرمانده سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران، حجه الاسلام  نظری نماینده ولی فقیه در سپاه سیدالشهداء (ع) و جمع کثیری از خواهران شاغل در ستاد سپاه سیدالشهداء (ع) برگزار شد.

فرمانده سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران در حاشیه این گردهمایی در گفتگو با خبرنگار سپیدپوش ضمن اشاره به اینکه امروز چالش ها و آسیب های زیادی خانه، جامعه و انقلاب را تهدید می کند، اظهار کرد: با این شرایط تاکتیک های دشمن نیز در مقاطع مختلف تغییر پیدا کرده است و شکل تهدید متفاوت شده است.

سردار علی نصیری با بیان اینکه پاسداری از انقلاب نیز در جامعه امروز شکل دیگری به خود گرفته است؛ افزود: در حال حاضر در سبک زندگی، اقتصاد مقاومتی، توجه به شعائر انقلاب و غیره باعث شده است که نقش ها در جامعه متفاوت باشد و در این بین نقش خواهران در بعضی مواقع دوچندان می شود.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه چه تمهیداتی باید برای داشتن شیوه مناسب در سبک زندگی امروزی باید اندیشیده شود؟ گفت: انقلاب اسلامی پرده برداری از هویت اسلامی در همه موضوعات بود که یکی از این موضوعات سبک زندگی است که قرآن بیان کردند و سیره عملی که پیامبران و امامان در طول مسیر زندگی به جامعه بشریت هدیه نمودند.

000

این مقام مسئول با بیان اینکه انقلاب این صورت را دوباره در مقابل ما قرار داده است، تصریح کرد: امروز یکی از آسیب هایی که دشمن در مقابل ما برنامه ریزی کرده است جابجا کردن این الگوهای اسلامی با سبک زندگی غربی است؛ سبکی که امروزه در نهاد خانواده دنیای غرب به عنوان چالش مطرح است و در این زمینه به بن بست رسیده اند.

فرمانده سپاه سیدالشهداء (ع) استان تهران با بیان اینکه حجاب به عنوان یک هویت در سبک زندگی ما مطرح است؛ اذعان کرد: اما آنچه که غرب برای ما ترویج می کند دیگر بدحجابی نیست بلکه بی حجابی است یعنی کنار رفتن این مصونیت اعتقادی برای نسل امروز، جوانان و خانواده های ما است که بسیار خطرناک می باشد.

سردار نصیری با بیان راه های مقابله با دشمن و حفظ جامعه به ویژه نسل جوان از برنامه ریزی های دشمنان در این حوزه گفت: در حال حاضر ما با نسل جدیدی روبه رو هستیم که کودکان و نوجوانان را تشکیل می دهد و امام (ره)، انقلاب، جنگ و ایستادگی مردم و گذشته قبل از انقلاب را ندیده است که اگر ما کوتاهی کنیم رسانه های غربی می تواند آن را مورد انواع هجوم و نیرنگ های خود قرار دهد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: ما برای رویارویی با اهداف دشمن باید بیشتر دقت داشته باشیم و با برنامه ریزی برای نسل امروز سعی کنیم ارتباط بهتر و بیشتری با آنها برقرار نماییم که اقدامی است البته مستلزم برنامه ریزی بلندمدت می باشد.

 

انتهای متن/*

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.