×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

سر خط اخبار

تقدیر مدیراداره آموزش و پرورش کهریزک و مدیران مدارس روستا از دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ مدیر اداره آموزش و پرورش بخش کهریزک و مدیران مدارس روستای قمصر با اهدا هدایایی از اسماعیل آقاخانی دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر به سبب حمایت ها در جهت بهبود و توسعه امکانات آموزشی روستای قمصرتقدیر کرد.

مهندس افضلی نیا مدیر اداره آموزش و پرورش بخش کهریزک، در حاشیه این مراسم گفت: اقدامات دهیاری قمصر قبل از بازگشایی مدارس و عملکرد این مجموعه تحت عنوان طرح استقبال از مهر و بالاخص مساعدت های انجام شده به مدارس روستای قمصر، بسیار قابل ملاحظه است و این موضوع نشان از مدیریت توانمند مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر دارد.
افضلی نیا در ادامه افزود: از اینکه با درایت و تدبیر خویش، تعاملی بین آموزش و پرورش و مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر ایجاد کرده اید، از تلاش های صادقانه و کوشش های بی شائبه در مورد توجه به مدارس آن روستا صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم.

اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت آموزش و پرورش در جامعه گفت: با توجه به ارتباط  این نهاد با اکثر گروه های سنی جامعه و نیز خانواده، هر اقدامی در جهت اعتلای این نهاد اجتماعی و فرهنگی ارزشمند است.

دهیار قمصر آموزش و پرورش را سنگر فرهنگی نظام جمهوری اسلامی در مقابل تهاجم فرهنگی دانست و تاکید کرد: آموزش و پرورش نقش کلیدی در پرورش و تقویت نسل انقلابی دارد.

محمود مالمیر، رئیس شورای اسلامی روستای قمصر در ادامه دیدار از پیگیری ها رئیس اداره آموزش و پرورش بخش کهریزک جهت تکمیل مدرسه خیرساز دکتر رزاقی تشکر نمود و گفت: تقویت آموزش و پرورش، تقویت پایه های علمی می باشد و مجموعه دهیاری و شورای اسلامی قمصر آمادگی هرگونه همکاری با آموزش و پرورش در جهت بهتر شدن فضاهای آموزشی( مدارس روستا ) را دارد.

مالمیر در ادامه افزود: آموزش و پرورش یک نهاد فرهنگی و اجتماعی است که بستر برای کارهای فرهنگی در این مجموعه بزرگ آماده است و امیدواریم با تلاش های بی شائبه مدیران مدارس روستا شاهد اعتلا و پیشرفت بیشتر آموزش در سطح روستای قمصر باشیم.

گفتنی است؛ در پایان این دیدار، مدیر اداره آموزش و پرورش بخش کهریزک و مدیران مدارس روستای قمصر از دهیار و اعضای شورای اسلامی قمصر به پاس خدمات ارزنده به مدارس روستا با اهداء هدایایی تقدیر کردند.

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.