بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی؛

تقدیر از مربیان ورزش بانوان روستای قمصر

مراسم تقدیر از مربیان ورزش بانوان روستای قمصر برگزارشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ بمناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش مراسم تقدیر از مربیان ورزش بانوان روستای قمصر برگزارشد.

اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر دراین مراسم فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به مربیان و ورزش کاران روستای قمصر تبریک گفت و از تلاشه ای بی شائبه تمام دست اندرکاران ورزش روستای قمصر قدردانی کرد.

آقاخانی در ادامه افزود: بدینوسیله از نقش بی بدیل همکاران و مربیان خدوم و مخلص در رشته های مختلف ورزش و جوانان روستا در گرایش اهالی به ورزش و تربیت بدنی که اساسی قابل تقدیر است، و از همّت بلند و تلاش های مؤثر تمامی مربیان ورزشی روستای قمصر که نقش مهمی در دستیابی به توفیقات مختلف ورزشی در عرصه های گوناگون داشته اند تقدیر و تشکر نموده و هفته تربیت بدنی و ورزش را به تمامی این عزیزان همچنین ورزشکاران و قهرمانان، پیشکسوتان و مربیان، ورزشی روستای قمصر تبریک عرض می نمایم.

سید حسین هژبری مسئول کمیسیون ورزش شورای اسلامی قمصر نیز در حاشیه این مراسم فرا رسیدن هفته تربیت بدنی و ورزش را به مربیان و ورزشکاران روستای قمصر تبریک گفت و افزود: سلامتی و نشاط عمومی که خود تولید ارزشمند پرداختن به ورزش است موجب ایجاد فضایی صمیمی و آکنده از مهر و صفا در بین آحاد مختلف مردم  می شود.

هژبری در ادامه افزود: ورزش به عنوان یکی از مهم ترین ارکان تأمین شادابی و سلامتی جسم و روح و نیز شاخص اصلی اجتماعی و فرهنگی در زندگی امروز نقشی اساسی و بنیادی دارد و برهمین اساس نه تنها یک هفته، بلکه تمام روزها و ساعات زندگی را تحت الشعاع قرار می دهد.

در پایان مراسم اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر و خانم ملکی نائب رئیس شورای اسلامی قمصر از زحمات یکساله سید حسین هژبری مسئول کمیسیون ورزش شورای اسلامی قمصر با اهداء لوح سپاس قدردانی نمودند.


ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *