در دهیاری روستای قمصر اتفاق افتاد:

تقدیر دهیار و رئیس شورای اسلامی قمصر از کارکنان واحد خدمات دهیاری

دهیار و رئیس شورای اسلامی قمصر، طي مراسمي از پرسنل زحمتكش واحد خدمات دهیاری به جهت فعالیت شبانه روزی در ایام دهه اول محرم با اهدا هدایایی تقدير كردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز؛ دهیار و رئیس شورای اسلامی قمصر، طي مراسمي از پرسنل زحمتكش واحد خدمات دهیاری به جهت فعالیت شبانه روزی در ایام دهه اول محرم با اهدا هدایایی تقدير كردند.

در اين مراسم كه در دفتر دهیار برگزار شد، اسماعیل آقاخانی دهیار قمصر ابتدا ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری اباعبداالله(ع) از زحمات و خدمات ارزشمند پرسنل حوزه خدمات دهیاری كه در طول سال به صورت شبانه روزی به خدمت رسانی به اهالی گرامی مشغول هستند، تقدير به عمل آورد.

دهیار قمصر هدف از این مراسم را قدردانی از فعالیت های نیروهای خدماتی دهیاری دانست و افزود: فعالیت و زحمات شما در جهت تنظیف روستا از چشم مردم و مسئولین روستا پوشیده نیست لذا اتخاذ تمهیدات لازم برای سهولت در برپایی مراسم های سوگواری و خدمات رسانی به عزاداران حسینی در دهه اول محرم لازمه تقدیر و قدردانی می بود.

محمود مالمیر رئیس شورای اسلامی قمصر در ادامه افزود: بنده نیز به نمایندگی از طرف اعضای شورای اسلامی از زحمات پرسنل خدمات دهیاری و همکاری و مشارکت مردم با نیروهای خدوم و زحمت کش دهیاری در نظافت و تمیز نگه داشتن روستا تشکر می کنم و آن را نشان از فرهنگ والای اهالی عزیز و نقش هیئات حسینی در این امر موثر می دانم.

رئیس شورای اسلامی قمصر در این ضمینه گفت: خداوند متعال خدمت به مردم را بزرگ ترین توفیق به یک انسان قرار داده است و بی شک هر آن کس که در این مسیر گام بردارد اجری عظیم برای او در این دنیا و آخرت در نظر گرفته می شود.

مالمیر با اظهار خرسندی از رضایتمندی مردم از مجموعه دهیاری، تاکید نمود که با جدیت بیشتری این هدف را دنبال خواهیم کرد.

وی ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای تمامی همکاران در مجموعه دهیاری، ابراز امیدواری کرد که نیمه دوم سال پیش رو سال شکوفایی بیشتر دهیاری در سطح شهرستان ری خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *