تقدیر رئیس شورا و دهیار روستای درسن آباد از کارآفرینان روستا

رئیس شورای اسلامی و دهیار روستای درسن آباد به مناسبت روز کارآفرینی و آموزش های فنی و حرفه ای طی مراسمی از زحمات کارآفرینان این روستا با اهدای لوح تقدیر تجلیل کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باقرشهرنیوز، طی مراسمی رئیس شورا و دهیار روستای درسن آباد با حضور خانم علیمحمدی مسئول بانوان، نائب رئیس شورای بخش و خانم عبدالله فر مسئول امور بانوان بخشداری کهریزک از زحمات کارآفرینان این روستا با اهدای لوح تقدیر و تجلیل کردند.

وحید حاتم زاده دهیار روستای درسن آباد ضمن تبریک و تهنیت روز ملی مهارت و کارآفرینی، گفت: کارآفرینان دارای روحیه نوگرایی یا انعطاف پذیری ادراکی هستند، یعنی توانایی دور شدن ازیک قاعده مشهور و مقبول عامّه و پذیرش یک قاعده جدید را دارند.

وی در ادامه افزود: این کارآفرینان پیچیدگی را بر سادگی ترجیح می دهند، به این مفهوم که به چالش های جدید و مسائل پیچیده توجه می کنند، استقلال رأی دارند و به خود، متّکی هستند. اعتماد به نفس دارند و توانایی خود را باور دارند. تمرکز ذهنی دارند و به طور فعال و پرتلاش به ایده ها وفکرهای تازه می پردازند تا با تلاش خود همواره با دانش و آگاهی به دنبال کسب اهداف و موفقیت باشند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *